aktualizacja

Agnieszka Woźniak-Starak WYŚMIAŁA polskich piłkarzy. "Gdzie nasi siatkarze? Wpuście ich na to boisko!"

83
Podziel się:

Gdy sytuacja Polaków w meczu z Chorwacją zrobiła się wyjątkowo nieciekawa, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie kąśliwy wpis. Prezenterka stwierdziła, że rodzimi siatkarze poradziliby sobie lepiej na murawie.

Agnieszka Woźniak Starak kpi z polskich piłkarzy (AKPA, East News)

Rozgrywki w ramach Ligi Narodów UEFA trwają w najlepsze. W minioną sobotę odbył się szeroko komentowany mecz Polska-Portugalia, podczas którego Biało-Czerwoni znów zaznali smaku porażki, przegrywając z rywalami 1:3. Po ostatnim fiasku, dla polskich piłkarzy przyszedł czas na rewanż z reprezentacją Chorwacji. Niestety, wiele wskazuje na to, że i tym razem drużyna Michała Probierza może opuścić PGE Narodowy w nie najlepszym nastroju.

Agnieszka Woźniak-Starak wyśmiała polskich piłkarzy

Już w pierwszych trzydziestu minutach spotkania Polska-Chorwacja przeciwnicy Biało-Czerwonych zdążyli strzelić aż trzy bramki, co odnotowała w mediach społecznościowych Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda TVN zakpiła z rodzimej reprezentacji w piłce nożnej i nawiązała do sukcesów siatkarzy.

Gdzie nasi siatkarze? Wpuście ich na to boisko! 3:1, zaraz będzie 4 - napisała prezenterka.

Kilkanaście minut po publikacji wpisu Agnieszki, tuż przed zakończeniem drugiej połowy meczu, Polacy zdołali strzelić Chorwacji drugiego gola.