Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lewandowscy wypoczywają na jachcie na Ibizie! (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
695
Podziel się:

Zobaczcie, jak Robert relaksuje się po ciężkim sezonie, a Ania odpoczywa od promowania na ściankach.

Lewandowscy wypoczywają na jachcie na Ibizie! (ZDJĘCIA)

Po ciężkim urazie Roberta Lewandowskiego w trakcie meczu piłkarz i jego żona-celebrytka ogłosili, że "zwalniają tempo". Faktycznie postanowili odpocząć od piłki i promowania się w show biznesie. Napastnik Bayernu ma chwilową przerwę w treningach, która postanowił wykorzystać na krótkie wakacje. Para pojechała na Ibizę, gdzie bawi się na wynajętym jachcie.

Lewandowscy aktywnie spędzają wakacje jeżdżąc na nartach wodnych, skuterach i skacząc do wody z trampoliny. Na Instagramie Annia zamieściła kilka fotek w strojach kąpielowych, w których chwali się umięśnionym brzuchem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(695)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
michal__
10 lat temu
niech sie bawia! ich pieniadze!
gość
10 lat temu
też mi się marzy...
Gość
10 lat temu
Szesciopak nie jest kobiecy
Gość
10 lat temu
Zazdrościmy, cóż innego mogę napisać..
Gość
10 lat temu
Stać ich to się bawią. Nic wam do tego
NAJNOWSZE KOMENTARZE (695)
gość
10 lat temu
Ania Lewandowska Femi Pleasure! SUPER!
gość
10 lat temu
zastanawiam sie nad jednym. maja tyle szmalu i co robia: jezdza na ibize caly swiat moga ogladnac. i zamiast wakacji w rpa, nowej zelnadii, na wyspach fidzi itp .....ibiza i to widze u praktycznie wszystkich ludzi ktorzy nagle dostali za duzo pieniedzy za swoja prace. szkoda
gość
10 lat temu
celebryci od siedmiu boleści
gość
10 lat temu
ja pier....wszędzie Lewi
gość
10 lat temu
nie znoszę jej
assa
10 lat temu
Szczęścia życzę w małżeństwie i życiu :). Nie bądźmy zawistni, nie znamy - nie oceniajmy :)
ewka77
10 lat temu
Na tym wynajętym jachcie dużo ludzi się kręci. Myślę, że to jest wycieczka-błekitny rejs, który oferują biura podróży w trakcje pobytu na wakacjach
gość
10 lat temu
ja przez te cwiczenia chodaka i lewandowskiej nie mam takiego brzucha. nie wiem czy to nie sciema.widac, ze ona cwiczy na silowni..duzo cwiczy
gość
10 lat temu
gdzie ona ma biust
gość
10 lat temu
tyle energii i wysilku wklada w cialo, a efekty takie sobie
gość
10 lat temu
silikon by sie przydal no i ma okropne dlonie-te paluchy paznokcie bleeeeeeeee
gość
10 lat temu
Ogólnie wszystko fajnie niech się bawią należy im się, stać ich itd. ale pani Ania przesadza z tą rzeźbą, pan Robert wygląda normalnie umięśniony, ale bez przesady.
Gość
10 lat temu
Ania chodz do mnie swingers part
gość
10 lat temu
jego żona celebrytka??? Porównujesz i****o zdobywczynię wielu medali w karate z takimi zerami jak Doda czy Siwiec???
...
Następna strona