Trwa ładowanie...
Przejdź na

Patrycja Kazadi OGOLIŁA SIĘ NA ŁYSO... (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
697
Podziel się:

Jako podróbka Dennisa Rodmana wytrzymała tylko miesiąc. Wygląda jeszcze gorzej niż poprzednio?

Patrycja Kazadi OGOLIŁA SIĘ NA ŁYSO... (ZDJĘCIA)

Widzowie czerwcowego finału You Can Dance nie mogli skupić się na tanecznej rywalizacji uczestników, bo całe show skradła nowa fryzura Patrycji Kazadi. Celebrytka próbująca swoich sił w muzyce zaprezentowała w YCD nowy singiel i układ taneczny, ale i tak wszyscy zapamiętali jej nową fryzurę. W komentarzach pisaliście, że Patrycja upodobniła się do Amber Rose i Dennisa Rodmana.

Przypomnijmy, jak to wyglądało: Kazadi OBCIĘŁA WŁOSY! Jest lepiej? (ZDJĘCIA)

Patrycja często eksperymentuje ze swoim wyglądem, więc nic dziwnego, że znowu zmieniła fryzurę. Tym razem po prostu ogoliła się na łyso. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Może być jeszcze gorzej?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(697)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Łysina zdecydowanie najlepsza. Ładne rysy twarzy i kształt głowy. Krótki, świnski blond - najgorsza fryzura
gość
10 lat temu
przypomina mi Kanye Westa teraz
Gość
10 lat temu
Z długimi blond włosami wyglądała całkiem okey, potem było już tylko gorzej :(
Gość1111
10 lat temu
A ja podcięłam końcówki, równie interesujący news!
gość
10 lat temu
Ale nudne te newsy,dajcie tez cos o zagranicznych gwiazdach...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (697)
gibon
10 lat temu
To efekt uboczny rozjasniania .. wlosy tego nie wytrzymały i pozostało ogolenie .... niestety....
gość
10 lat temu
Rewelacyjnie jej w krótkich włosach. Nabrała charakteru ;)
gość
10 lat temu
fajnie wzglada, jest ladna ogolnie
gość
10 lat temu
Ciemnoskore niestety ale maja ten problem ze brak im totalnie bujnej fryzury, wszystko to plactic bombastic:) wiekszosc nosi peruki ;) w UK mega popularne
gość
10 lat temu
ładna i nic poza tym
gość
10 lat temu
i tu masz rację ,twoje podcięcie końcówek jest bardziej interesujące niż kolejne wcielenie p.Kazadi
gość
10 lat temu
już dawno pisałam,że pani Kazadi jeszcze nas zaskoczy,koejne metemorfozy są coraz bardziej żałosne,teraz brakuje jej tylko piórka w czterech literach
markiza
10 lat temu
Tylko tym może szokować małolatym i zwracać na siebie uwagę :( No cóż korzenie mówią wszystko - tak wyglądają jej rówieśniczki w kraju z którego w jej żyłach płynie krew. Może czas robić coś sensowniejszego w życiu i pokazać nam abyśmy się "zachłysnęli" karierą... :(
Ha ha ha ha h...
10 lat temu
Ten njus zminił całe moje życie!
kubusiu malut...
10 lat temu
o prostackim kubie wojewódzkim: czasami czytam kogo to znowu obraziło „ samozwańcze sumienie narodu” swoimi sardonicznymi ( w swoim mniemaniu, powszechnie odbieranymi raczej jako niekulturalne, miejscami ocierające się o wulgarność komentarzami. I tak się zastanawiam, czy ten podstarzały playboy posiada jakowąś granicę „dobrego samopoczucia” . Niekoniecznie obchodzą mnie związki naszych sportowców, pieśniarzy wszelkiej maści czy wreszcie celebrytów, ale fakt, że wysuszone dziadzisko, w opadniętych portkach, wymiętych dresach, t-shirtach, …, z włosami na cukier, ze niby taki luzak młodzieniaszek, prowadzający się z małolatami ( kobiet to on się po prostu boi ), obśmiewa, insynuuje, że dziewczyny wiążą się ze znanymi MŁODYMI i PRZYSTOJNYMI mężczyznami tylko dla pieniędzy …. Hm, wygląda na to, ze kompleksy dziadunia tez nie maja granic …, biedactwo, aż mi go żal. kopiujcie to dalej, niech w końcu dojdzie to do tego palanta!
Markus
10 lat temu
Jestem zdania, że jak pan Bóg nie obdarzy talentem to szuka się na siłę żeby zaistnieć w świecie show biznesu. Takich jak ona jest na kopy. Chcą szokować wyglądem bo niczego innego nie mają do pokazania. Więcej skromności i naturalności.
gość
10 lat temu
Wydaje mi się, że duużo lepiej niz na ostatnim zdjęciu...
gość
10 lat temu
typowy murzynek b***o
Ma ciura ewic...
10 lat temu
Uwielbiam lizac jej wygolona PiS- de
...
Następna strona