Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Srebrna" Edyta Górniak BEZ STANIKA wraca na scenę (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
760
Podziel się:

Wygląda jak diwa?

"Srebrna" Edyta Górniak BEZ STANIKA wraca na scenę (ZDJĘCIA)

W tym roku Edyta Górniak obchodzi jubileusz 25-lecia pracy na scenie. Diwa świętuje go z prawdziwą pompą: od wydania nowej płyty i powrotu na scenę do specjalnego koncertu w Opolu. Edyta ma już podobno kolejne plany, tym razem filmowe. Przypomnijmy: Górniak chce nakręcić film... o sobie!

Zanim wystartuje kolejny sezon The Voice of Poland, Edyta może jeszcze skupić się na pracy koncertowej i od czasu do czasu pokazać na scenie. W sobotę wystąpiła w Kielcach, w których pokazała się długiej, srebrnej sukience na cienkich ramiączkach. Dało się zauważyć, że nie założyła stanika.

Wyglądała jak prawdziwa diwa?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(760)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Fatalnie dobrana kreacja
Gość
10 lat temu
Coś ma z twarzą?
gość
10 lat temu
Wygląda po prostu brzydko. Kreacja, makijaż - wszystko na nie. Oszpeciła się tylko
Gość
10 lat temu
Bez sensu ta kiecka
Gość
10 lat temu
Coraz bardziej przypomina Ewę Minge
NAJNOWSZE KOMENTARZE (760)
gość
10 lat temu
Ona juz jest spalona Spewa do niczego nie da sie jej sluchac i kto dalej wzial ja do tego programu a nie wyrzucil =Justyna ta byla ok ten placzek wariatka dowalajaca sie do tego ,,jdnego,, robiaca glupie miny nie da sie jej sluchac
gość
10 lat temu
Grawitacja działa
gość
10 lat temu
Jest super. Głos super.Trzymaj się EDYtKO. Suknia piękna. Ta osoba co pisze z krytyka chcialaby tak wygladac a nie może. W komentazach widze tylko ZAZDROŚĆ
Rytual
10 lat temu
Fajne ma te cycki
gość
10 lat temu
Pogrubiła brwi, bardziej naturalnie...ale cała reszta kiepsko. Piękna kobieta a się ośmiesza tym całym odmładzającym lookiem, wygolonymi bokami, botoksem i przywiędniętym cycem
Kosma
10 lat temu
Widać "specjalista" od botoksu to ten sam co "robił" Minge. Styl też jakby ten...
gość
10 lat temu
chyba jak dziwa?
gość
10 lat temu
ha ha jak czytam to matolstwo ,ktore tu cos pisze to to sobie o was mysle szczury takim jak wy nie warto reki podawac
km
10 lat temu
fatalnie wyglada .......w tym wieku biustonosz obowiazkowy
Adam
10 lat temu
Co się dzieje z twarzą pani Edyty? Kobiety po 40 stce zamieniają się w koty ?
Mr. Piotr
10 lat temu
I co to za straszydlo? Czy ktos ja jeszcze pamieta ? przeciez to ta sama zdzira co nie umiala zaspiewac naszego Polskiego Hymnu na zawodach. Wstyd ze to to jeszcze pcha sie na scene.
gość
10 lat temu
zapomniała zdjąć koszuli nocnej ha ha kręcony łeb
gość
10 lat temu
Te cycki wyglądają jak kamień w skarpecie! Do tego gęba z obrzękiem alkoholowym. PASKUDZTWO!
gość
10 lat temu
żalosna figurka
...
Następna strona