Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lisowska w prześwitującej bluzce na ramówce Polsatu (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
319
Podziel się:

Promowała nowy "Taniec z gwiazdami". Podobna do... Julii Roberts?

Lisowska w prześwitującej bluzce na ramówce Polsatu (ZDJĘCIA)

Wraz z końcem lata stacje telewizyjne robią wszystko, by jesienią przyciągnąć przed telewizory coraz więcej widzów. Stąd popularność konferencji ramówkowych, na których celebryci mogą poczuć się niczym w Hollywood. Dziś wieczorem swoją jesienną ramówkę zaprezentował Polsat. Stacja musiała się naprawdę postarać, bo wyprzedziły ją już TVN oraz Telewizja Polska.

Polsat chce przyciągnąć widzów między innymi nową edycją Tańca z gwiazdami. Będzie to już siedemnasta edycja (czwarta w Polsacie), więc o poziomie "gwiazd" można się jedynie dużo domyślać.

Na parkiecie wystąpi Ewelina "włączamy niskie ceny" Lisowska, która dzisiaj wieczorem pojawiła się na konferencji w rockowej odsłonie. Do krótkiej spódniczki z cekinami dobrała prześwitującą bluzkę, przez którą było widać jej stanik. Ewelina natapirowała trochę włosy i pomalowała się w taki sposób, że przypominała trochę Julię Roberts.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(319)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
9 lat temu
a ja mam to gdzies, od paru miesiecy zarabiam 14 tysiecy na miesiac nie wychodzac z domu, sporo osob tak zarabia np tu CONTINUA.PLnie musze juz sluchac glupiego kierownika bronka
Gość
10 lat temu
Bardziej Tadlę przypomina
Gość
10 lat temu
cycki sobie zrobila
gość
10 lat temu
julie roberts?ciekawe z ktorej strony :)
lalka
10 lat temu
chyba ma perukę
NAJNOWSZE KOMENTARZE (319)
cytryna
9 lat temu
Nie poznałam jej od razu. Jak nie ona;] Jak patrzę na te zdjęcia to pierwsze co się rzuca w oczy to jej twarz. Zbyt duża w stosunku do reszty ciała. Zawinił tutaj golf, przez co nie ma w ogóle szyi. Następnie biust i dopiero na końcu reszta ciała. Ale jedno trzeba przyznać - ma zgrabną figurę.
Gość
9 lat temu
Ona jest tragiczna
gość
9 lat temu
włączyłbym więcej stylu do tej stylizacji :D
gość
9 lat temu
raczej do Tadli podobna
gość
9 lat temu
Sliczna
gość
9 lat temu
ona jest daremna
Gość
9 lat temu
Według mnie jest podobna do Demi Lovato
m...a
9 lat temu
Chyba bardziej do Demi Lavato.
Gość
9 lat temu
To obraza porównać tego paszczura z Julią Roberts
Piotrek
9 lat temu
Staje się piękniejsza z dnia na dzień.
gość
9 lat temu
nieudana stylizacja, golf stylem kompletnie nie pasuje do tej spódnicy...
gość
9 lat temu
ale tapeciara z niej.... masakra
Gość
9 lat temu
A gdzie skarpetki?? :)
Gość
9 lat temu
myslalm, ze to demi lovato
...
Następna strona