Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jagaciak o modelingu: "Moja historia nie przypomina historii księżniczki"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
49
Podziel się:

"Zostanie aniołkiem Victoria’s Secret zmieniło wiele w moim życiu".

Monika Jagaciak karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat. Długo czekała na swoją pierwszą okładkę Vogue’a. Od tego czasu wystąpiła w kampaniach Calvina Kleina, Marca Jacobsa czy Valentino. Do dzisiaj może się poszczycić tytułem najmłodszej modelki w historii, która reklamowała kosmetyki marki Chanel. Teraz została jednym z 10 "aniołków" Victoria's Secret. Dla modelki kontrakt to wielka szansa i jeszcze większe pieniądze. Obecnie trwa promocja najnowszej kampanii Victoria's Secret. Zobaczcie, co JAC opowiedziała na nagraniu prezentującym "aniołki".

Mam na imię JAC i jestem z Polski. To jest zabawna historia. Naprawdę nazywam się Monika Jagaciak, ale moje nazwisko jest trochę skomplikowane do wymowy. Moja historia o zostaniu modelką nie przypomina historii księżniczki. Siostra oraz dobre koleżanki powiedziały mi, że powinnam spróbować. Znalazłam najbliższą agencję i pojechałam tam. Byłam bardzo podekscytowana, gdy znalazłam się w reklamie Victoria’s Secret. Casting nie był trudny, ponieważ wcześniej pracowałam z tymi ludźmi. Miałam nadzieję, że dostanę tę pracę, myślałam pozytywnie. Pokaz Victoria’s Secret był dla mnie dużym doświadczeniem, ale o znacznie zabawniejszym niż inne. Zostanie aniołkiem Victoria’s Secret zmieniło wiele w moim życiu.

Źródło: Victoria's Secret

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(49)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
juz mnie to nie obchodzi, od dawna zarabiam 13 tys miesiecznie siedzac w gaciach przed komputerem, wiele osob juz tak zyje np tu GEOGAME.PLteraz mam mnostwo czasu dla siebie fermie
gość
10 lat temu
Co za angielski!!
gość
10 lat temu
boska figura
gość
10 lat temu
ale fajna dziewczyna na tym nagraniu
gość
10 lat temu
No wreszcie jedna co umie dobrze angielski:) Też widziałam ją na żywo i rzeczywiście nie można oderwać od niej oczu. Szła ona hiper wysoka i jej koleżanki malutkie. Słodki widok:) Na pewno na żywo wygląda bardziej dziewczęco. Podziwiam Anie, ale z powodu jej rozbuchanego erotyzmu i jakiegoś coraz bardziej chorego ekshibicjonizmu uważam, że Monika ma szanse dalej zajść.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (49)
gość
10 lat temu
doskonała figura i proporcje :) Słodka i dziewczęca, ah zazdroszczę jej tej swobody wypowiedzi po angielsku... uczę się uczę, ćwiczę, ale ciężko to przychodzi, wszystko rozumiem, a jak sama mam coś powiedzieć to ściana :(
gość
10 lat temu
Ah wy biedne
gość
10 lat temu
juz mnie to nie obchodzi, od dawna zarabiam 13 tys miesiecznie siedzac w gaciach przed komputerem, wiele osob juz tak zyje np tu GEOGAME.PLteraz mam mnostwo czasu dla siebie fermie
gość
10 lat temu
Tyle słów a właściwie nic nie powiedziała kolejny nudny materiał..bleee
cycu
10 lat temu
maj nem is... nie powinno być maj nejm is ???
gość
10 lat temu
totalny paszczur
gość
10 lat temu
No ale angielski to ma na baaardzo wysokim poziomie ! Super, ciesze sie ze robi nam taka swietna wizytowke ;)
gość
10 lat temu
Tez mam taki angielski! To chyba normalne w tych czasach. Tylko polglowki nie potrafia mowic po angielsku!
gość
10 lat temu
Tez mam taki angielski. To raczej nic dziwnego w tych czasach. Tylko polglowki nie potrafia mowic po angielsku!
gość
10 lat temu
super laska!!
ancia
10 lat temu
kolezanka jej siostry powiedziala jej ze moze zostac modelka... :) a nie siostra i kolezanki.
gość
10 lat temu
Jak na modelkę ma super ciało- szczupłe,ale nie wychudzone.Aż dziwne,że nie kazali jej się odchudzać.
gość
10 lat temu
przecietna ? ma śliczne, subtelne, oryginalne rysy.
gość
10 lat temu
Jest śliczna.Ma przepiękne,duże kocie oczy,seksowne pełne usta i zgrabny nosek.No i ta figura...Piękna jest,ma takie regularne,klasyczne rysy twarzy.