Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Książulo ocenił uszka od Magdy Gessler po 900 złotych za kilogram: "Ona chyba testuje wytrzymałość Polaków"

556
Podziel się:

Książulo zasłynął swoimi bezkompromisowymi recenzjami kulinarnymi. Tym razem na warsztat znów wziął produkty Magdy Gessler, a największe emocje wzbudziły uszka. Ich cena zwala z nóg.

Książulo ocenił uszka od Magdy Gessler po 900 złotych za kilogram: "Ona chyba testuje wytrzymałość Polaków"
Książulo ocenił uszka od Magdy Gessler (AKPA, TikTok)

Szymon Nyczke, znany w sieci jako "Książulo" jest obecnie jednym z popularniejszych rodzimych youtuberów. Internetowy twórca, który zasłynął z testowania kebabów, dziś przez ogrom fanów uchodzi za prawdziwy autorytet w dziedzinie kulinariów. Udało się mu także zgromadzić na samym YouTube ponad 1,7 miliona widzów, którzy wyczekują kolejnych materiałów z jego udziałem.

Największym zainteresowaniem cieszą się filmy dokumentujące wizyty "specjalisty od kebabów" w celebryckich restauracjach i testowanie różnych cateringów sygnowanych przez "znane nazwiska". Swego czasu Książulo postanowił ocenić catering dietetyczny od Anny Lewandowskiej. Oczywiście ulubienicą youtubera jest Magda Gessler. Nie jest tajemnicą, że nie jest im po drodze.

Książulo ocenił uszka od Magdy Gessler. Cena zwala z nóg

Ostatnio youtuber postanowił przetestować świąteczne cateringi, które proponują lokale prowadzone przez członków rodziny Gessler. Największe emocje u Książula i jego fanów wzbudziły jednak produkty, które na Boże Narodzenie proponowała Magda, a szczególnie uszka. Twórca wyliczył, że jedno uszko kosztuje 7 złotych, natomiast za kilogram trzeba zapłacić aż 900 złotych.

Ona chyba testuje wytrzymałość Polaków. Kogo stać, żeby takie uszka jeść. U Magdy Gessler 10 uszek, co nam dało rok temu mniej więcej 80 gramów, 70 złotych trzeba zapłacić. 70 ku*wa złotych. W tym roku się wycwanili i w miejscu, gdzie jest rubryczka na gramaturę nie podali nic - zauważa twórca.

Cena przyprawiająca niejednego o zawrót głowy oraz szybsze bicie serca to jednak nie wszystko. Liczy się również smak, co wielokrotnie podkreślała prowadząca "Kuchenne Rewolucje". W tym przypadku okazało się jednak, że produkt garmażeryjny od gwiazdy TVN nie trafił w gusta twórcy. Według Książula smak uszek za 900 złotych za kilogram zdominowała wszechobecna w nich sól.

Niedobre, sama sól. Za 70 złotych dostajesz samą sól - podsumował gorzko Książulo.

Skusilibyście się?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(556)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Mysz
2 miesiące temu
To jest chore. Wystarczy nie kupować i interes padnie.
Dawid R.
2 miesiące temu
Wolny rynek. Zakompleksiona warszawka kupi i poczuje się wielkoświatowo, a słoiki zjedzą uszka od babuni i też będzie OK.
Jola
2 miesiące temu
No naprawdę , bez przesady, że zlota sa???
Sabrinacomacy...
2 miesiące temu
Ona nie kocha Polaków
Gis
2 miesiące temu
To może niech przy tańcu zostanie! Tak widowiskowo wywijała z Larą i "ukochanym"
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Izzy
2 miesiące temu
Może sprzedawać i za milion. Dziwię się tylko tym, co kupują, ale to już ich sprawa.
Gyghug
2 miesiące temu
No cóż, kto bogatemu zabroni. Nie kupujcie u niej, wtedy jej pazerność nie będzie miała racji bytu.
Zenada
2 miesiące temu
Kupiłam pyszne uszka od lokalnego garmażera (nadmieniam, że miasto wojewódzkie), cieniutkie ciasto, dużo farszu grzybowego dobrze przyprawionego. 400 g cena 24 zł. Popierajmy lokalne, małe garmażerie i drobnych rzemieślników. Niech snobizm nie wygrywa ze zdrowym rozsądkiem. Nota bene, te uszka od Gesler coś grubo ciasta mają😂
Sdd
2 miesiące temu
Skoro na tyle wycenia tzn że ma klientów (jeleni) i za taką kwote
Locczki
2 miesiące temu
Gdyby nie tv i mąż to pewnie by je na straganach sprzedawała
NAJNOWSZE KOMENTARZE (556)
Jan
3 tyg. temu
Jak księżulko kupuje w takiej cenie cokolwiek Kościół !!!
Normalna
3 tyg. temu
Gessler z nadmiaru kasy odbija, stale jej malo !!! W życiu bym tego.nie kupila , ale snoby kupią choćby mieli to wyrzucic- chore !
Najlepsza
2 miesiące temu
Pani Gessler dodaje do wszystkiego przyprawę kumin jak można dodawać do ryby po grecku taką przyprawę można zepsuć wszystkie dania
Hehehe
2 miesiące temu
Kiedyś za komuny czytałem, że w USA sprzedają proste drewniane pudełka. Puste bez jakiejkolwiek zawartości. Sprzedają za niebotyczne pieniądze. Pudełka te były reklamowane jako przeznaczone dla tych, którzy wszystko już mają. Pisała o tym polska prasa. Miał to być przykład degrengolady kapitalizmu. No i proszę po nomen omen restauracji kapitalizmu w Polsce mamy restaurację pani G. i jej pierogi po 900 zł /kg.
malgorzata K.
2 miesiące temu
MUSI MIEĆ NA WÓDKĘ BABCIA GESSLER
histaryk63
2 miesiące temu
Rozenkowa kupi i od razu zrobi z Radziem evant w trakcie spożywania.
Marco Polo
2 miesiące temu
Jakim geniuszem biznesu trzeba być, żeby sprzedawać pierogi po 900pln? A jakim ograniczonym , żeby kupować?
Amen
2 miesiące temu
Ciasto grube jak ona sama grzybow jak kot napłakał. No cóż snoby muszą się wspierac. A tak na marginesie: czy za 600 czy za 6 wszystko do oczyszczalni ścieków i do morza
Miron
2 miesiące temu
Pazerność ponsd wszystko
Sylwester
2 miesiące temu
Granica chciwości nie istnieje.
LOL
2 miesiące temu
Skoro sama sól, to trzeba słono zapłacić - czego nie rozumiecie?
Roberto L.
2 miesiące temu
Czyżby zbierała na kaucję (2mln) dla Janusza P. ??? Wszak razem imprezowali co nie uszło uwadze kamer.
andrzej c.
2 miesiące temu
co trzeba mieć w głowie aby za pierogi zapłacić 900 zł za 1 kg i to od .................. .
Izabella
2 miesiące temu
Ludzie wy się nie czepiajcie chłopaka on jedynie chce uzmysłowić, że Geslerka sprzedaje wam byle co za dużą kasę!
...
Następna strona