Ryszard Rembiszewski, znany jako "Pan Lotto" albo "Pan Totolotek," przez ćwierć wieku ogłaszał liczby w losowaniach Totalizatora Sportowego. Chociaż największą rozpoznawalność przyniosła mu rola "Pana Totolotka", to 76-latek jest także aktorem, prezenterem telewizyjnym i radiowym, konferansjerem, lektorem, a także wodzirejem.
Prezenter kilka lat temu wyprowadził się jednak z Polski. Wspólnie z małżonką korzystają z uroków słonecznej Hiszpanii. Ze względu na zobowiązania zawodowe Rembiszewski często odwiedza ojczyznę. Jego ostatnia wizyta wywołała niemałe zamieszanie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Tak dziś wygląda "Pan Lotto"
W niedziele 10 września Ryszard Rembiszewski zaszczycił swoją obecnością na premierze nowego sezonu Warszawskiej Opery Kameralnej. Dla osób, które pamiętają mężczyznę z odczytywania szczęśliwych numerków, jego nowy wizerunek może być dużym zaskoczeniem.
Prezenter swoją przygodę ze "Studiem Lotto" zakończył w 2008 roku, a dziś bardziej niż "Pana Totolotka" przypomina hollywoodzkiego aktora. 76-latek zapuścił włosy, a jego nowa fryzura sprawia, że przypomina słynnego gwiazdora Hollywood Richarda Gere.
Problemy zdrowotne Ryszarda Rembiszewskiego
Kilka miesięcy temu, podczas wizyty w Polsce 76-latek musiał skorzystać z pomocy medycznej. Gdy okazało się, że prezenter ma poważne problemy kardiologiczne, to w mediach natychmiast rozpoczęły się spekulacje o zawodowej emeryturze. Jednak w rozmowie z "Plejadą" prezenter stanowczo zdementował pojawiające się pogłoski.
Uważam, że jestem osobą, którą jeszcze zawodowo może pracować. Jeśli pojawią się bardzo dobre propozycje, to z nich skorzystam — zaznaczył.
Jak można zauważyć, 76-latek nie tylko czuje się znacznie lepiej, ale również zachwyca wyglądem! Trzeba przyznać, że Ryszard Rembiszewski dojrzewa jak wino, a nowy wizerunek na pewno zachwyci internautów, którzy pamiętają go jeszcze z czasów, gdy na wizji odczytywał szczęśliwe numerki.
Jesteście pod wrażeniem metamorfozy "Pana Lotto"?
ZOBACZ TAKŻE: Pan Lotto o edukacji seksualnej: "Powinna być już w szkole podstawowej. Jesteśmy krajem bardzo zacofanym!"