Trwa ładowanie...
Przejdź na
Buffon
Buffon
|
aktualizacja

Tak wyglądają dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Weronika ma już 16 lat, a 20-letni Jeremi idzie w ślady rodziców

302
Podziel się:

Dominika Kulczyk i Jan Lubomirski mają dwoje dzieci. Weronika Konstacja ma już 16 lat, a jej starszy brat Jeremi Sebastian 20. Obydwoje od czasu do czasu pojawiaja się na salonach. Jak dziś wyglądają?

Tak wyglądają dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Weronika ma już 16 lat, a 20-letni Jeremi idzie w ślady rodziców
Tak wyglądają dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego (FORUM, KAPIF)

Dominika KulczykJan Lubomirski-Lanckoroński byli małżeństwem przez dwanaście lat, od 2001 do 2013 roku. Para posiada dwójkę dzieci: Jeremiego i Weronikę. Pomimo rozstania, nadal łączy ich wspólne rodzicielstwo i udział w życiu dzieci.

Relacja małżeńska Kulczyk i Lubomirskiego była tematem szeroko omawianym w mediach. Przez lata ich związek postrzegano jako spełnienie arystokratycznego ideału, czerpiąc zaufanie i sympatię. Jednak ich drogi ostatecznie się rozeszły, co zostało ogłoszone w 2013 roku.

Kulczyk zaznaczała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna, a chwile spędzone z pociechami zawsze stawiała na pierwszym miejscu.

Codziennie wstaję o 6 rano - bo za punkt honoru postawiłam sobie, że to ja będę odwoziła dzieci do szkoły i do przedszkola. I choć czasami się to nie udaje, to jest taka godzina w naszym rozkładzie dnia, która jest święta - to 18. Wtedy wszyscy celebrujemy wspólną kolację. Jak tylko jesteśmy w Warszawie, zasiadamy do stołu. I rozmawiamy, rozmawiamy… - mówiła w "Gali".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Trzeba być ostrożnym". Sebastian Kulczyk o popularnej technologii

Wasz głos jest dla nas ważny! Wypełnij krótką ankietę o Pudelku

Tak dziś wyglądają dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego

Po rozwodzie, Jan Lubomirski poślubił arystokratkę Helenę Mańkowską. Dominika Kulczyk, pozostając jedną z najbogatszych Polek, skoncentrowała się na działalności charytatywnej i biznesowej. Jeremi i Weronika coraz częściej towarzyszą rodzicom w czasie oficjalnych wydarzeń, zyskując zainteresowanie mediów jako młode pokolenie w rodzinie Kulczyk i Lubomirskiego. Jeremi studiuje w Londynie na kierunku zarządzanie i jest dumą swoich rodziców, szczególnie ojca.

Wybrał kierunek zarządzania, z myślą o przyszłym wkładzie w nasze rodzinne przedsięwzięcia, które kiedyś przejmie. Szczęśliwie, odnajduje także satysfakcję w tym wyborze - mówił w rozmowie z "Faktem".

Mężczyzna i jego siostra coraz częściej pokazują się publicznie. Pod koniec maja ubiegłego roku pojawili się na gali "Nagrody Polskiej Rady Biznesu".

W gali wzięli udział księżniczka Weronika Konstancja i książę Jeremi Sebastian dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego, który przywrócił Ufficio Primo piękno i blask, odnawiając budynek i nadając mu dzisiejszą nazwę. Książę Jeremi wręczył Władysławowi Grochowskiemu, prezesowi Arche, nagrodę imienia swojego dziadka - dr Jana Kulczyka w kategorii "Sukces". Odczytał również list od swojej Mamy Dominiki, która jest mecenasem tej nagrody - czytamy na Instagramie.

Dzieci towarzyszyły również znanej mamie we wrześniu ubiegłego roku podczas otwarcia Malta Festival w Poznaniu. Zobaczcie, jak wyglądają.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(302)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
pan zakolak
miesiąc temu
"księżniczka Weronika Konstancja i książę Jeremi Sebastian" aha....
Krzysztof j.
miesiąc temu
Chyba ma dzieci z księdzem , bo w Polsce od lat już nie ma książąt, hrabiów, baronów i innych dyrdymał.
Wolt
miesiąc temu
Ma dzieci z księciem ha ha ha ale" jaja" . W Polsce nie ma takich ludzi są tylko nazwy które sobie nadają aby podnieść swoje ego ha ha.
Marysia
miesiąc temu
A czy w Polsce nie jest można przypadkiem używać swoich tytułów szlacheckich ?
roxi.fixi
miesiąc temu
To już było, odgrzewany kotlet😵
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Aaaaa
miesiąc temu
Zaskakująco ładne dzieci z tego miksu
Saa
miesiąc temu
Ejjj naprawdę ładne dzieci 😍
Daria
miesiąc temu
Uroczy młodzi ludzie. Nie rozumiem na jakiej podstawie są jednak tytułowani jako książę i księżniczka. Coś mnie ominęło w polskim ustawodawstwie?
lula
miesiąc temu
Ładne dzieci :)
Elunia
miesiąc temu
Bush Woodstock 99 - znajdź na Youtube. Szlachectwo niby zniesione 100 lat temu, ale wróciliśmy do XIX wieku. Jeśli ktoś urodzi się w bogatej rodzinie, będzie miał lekkie życie. Zwykłemu człowiekowi obiecuje się, że ciężką pracą dojdzie na ten sam pomoc, ale jest to praktycznie niemożliwe.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (302)
Ligia D.
4 tyg. temu
piekna i ,bogata ale skromna i bardzo wyksztalcona rodzina, wszyscy zostali bardzo dobrze wychowani
adam
4 tyg. temu
Tyle tu narzekania na potomków magnatów. A nie przeszkadzał wam PiS-owski minister Radziwiłł ?
Monika G.
4 tyg. temu
No książę jak z bajki. Księżniczka też niczego sobie.😉
Olo
4 tyg. temu
Biedne,mimo że bogate dzieciaki.....
Czetwertyński
4 tyg. temu
W dawnej Polsce tytuły książęce przysługiwały tylko królewskim dzieciom. Lubomirscy otrzymali tytuł od niemieckiego cesarza Ferdynanda III.
ewa
4 tyg. temu
Nie dość, że bogate to jeszcze ładne. Syn podobny do dziadka Kulczyka.
jack
4 tyg. temu
A chodzą w koronach?
Nie wiem
4 tyg. temu
jak to jest z tą 'błękitną' krwią, ale oni wszyscy wyglądają bardzo pospolicie i nawet tych ciuchów na nich specjalnie nie widać, jeśli się na ciuchach nie skupić.
Urszula B.
4 tyg. temu
Zamienił stryjek siekierkę na kijek . Druga Pani powinna zmniejszyć biust.😜
xx33
miesiąc temu
Biedni Książęta żenią się z nowobogackimi. Przeciętni ludzie na świecie dostają ogromne pieniądze. Panie Boże o co tu chodzi??
Nick
miesiąc temu
Odrazu widać że oni nie mieszkają w Polsce, nie widać na nich tego zmęczenia Polską, polskim życiem, polską rzeczywistością, każdy wie o co chodzi
chanuki
miesiąc temu
A nasze dzieci będą spłacały 750 milionów zł które otrzymała KPO . Czy cieci wiedzą jak dziadek uwłaszczył się na majątku narodowym Polaków wystarczy posłuchać rozmów Sowa i Przyjaciele .
Tfffffu
miesiąc temu
Szlachta jerozolimska.
Ula
miesiąc temu
Oh, takie to głupie, te sztywne tytuły, które na snobach robią wrażenie no i jeszcze macocha z nadwagą, żenada kocium panie 😃
...
Następna strona