Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|

Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny Kazika, publikując masę rodzinnych zdjęć. Syn Bieniuka rośnie jak na drożdżach?

164
Podziel się:
164
Podziel się:

Owocem burzliwego związku Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka jest syn Kazik. W poniedziałek projektantka wnętrz podzieliła się serią prywatnych kadrów, celebrując 5. urodziny potomka. "Moje wszystko, dobrze, że jesteś" - napisała.

1
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny Kazika, publikując masę rodzinnych zdjęć. Syn Bieniuka rośnie jak na drożdżach?
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny Kazika, publikując masę rodzinnych zdjęć. Syn Bieniuka rośnie jak na drożdżach?
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna (Instagram, KAPIF)
0
0

Martyna Gliwińska zdobyła popularność głównie dzięki medialnemu i dość burzliwemu związkowi z Jarosławem Bieniukiem. Owocem ich miłości jest syn Kazik, który przyszedł na świat 10 marca 2020 roku. Biorąc pod uwagę, że Gliwińska i Bieniuk od dłuższego czasu nie są już parą, można stwierdzić, że celebrytka skutecznie wykorzystała swoje pięć minut, gdyż dziś prężnie rozwija karierę influencerską. Wszystko wskazuje na to, że rozstanie okazało się korzystne dla obojga - były piłkarz związał się z Zuzanną Pactwą, a dekoratorka wnętrz znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny, z którym kilkukrotnie widziano ją w Trójmieście.

W poniedziałkowe popołudnie Martyna Gliwińska opublikowała na Instagramie poruszający post. Świętując 5. urodziny syna, projektantka wnętrz podzieliła się masą prywatnych kadrów i złożyła życzenia Kazikowi.

Mój syn, oryginał, miłość ponad wszystko, indywidualista, aktor, mój ziomek, dowódca, dzik, przystojniak, asekurant, moje światełko, asystent, śmieszek, mój cud, artysta śpiewak, marzyciel, podróżnik, gentleman, kapitan, sportowiec, moje wszystko. Dziabąg, Kazio 5-latek. Dobrze, że jesteś. Wszystkiego, co najsłodsze, mój chłopczyku - napisała Gliwińska.

Pod najnowszym postem Gliwińskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci komplementowali świeżo upieczonego 5-latka i dołączali się do urodzinowych życzeń.

Wszystkiego najlepszego dla Kazika! Przeuroczy chłopak; Cudny jest! Wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin dla Kazika; Sto latek Kazimierzu! Kiedy to minęło' Słodziak; Super chłopak; Kaziu, słodziaku. Zdrówka i cudowności życzę; Kazik, równy z Ciebie gość! Tak trzymaj. Rośnij zdrowo, bądź szczęśliwy; Cudowny on jest i śliczny - czytamy w sekcji komentarzy.

Pudelek dołącza się do życzeń! Zobaczcie niepublikowane do tej pory zdjęcia Kazika.

2
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
3
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
4
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
5
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
6
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
7
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
8
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
9
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
10
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
11
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
12
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
13
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
14
 / 14
Martyna Gliwińska świętuje 5. urodziny syna
KOMENTARZE
(164)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
???
4 godz. temu
Piękny chłopczyk.
monika m.
4 godz. temu
Ten chłopczyk jest śliczny. Taki słodki łobuziak😍😍😍
Kda
4 godz. temu
Cudne oczka ma ten chlopczyk. Niech rosnie zdrowo:)
Dorota S.
4 godz. temu
Madre oczka ma chłopiec. Zdrówka
łoooo
4 godz. temu
normalny dzieciak, tylko ona jakieś bzdury o nim wypisuje,
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Matka
5 godz. temu
Ładna kobieta to i dziecko śliczne. Bieniuk na nie.
Xxx
5 godz. temu
Śliczny chłopiec
Sto lat
5 godz. temu
Kazik 🍰❤️🎂🎊
Ooo
4 godz. temu
On chyba bardziej lubi te dzieci od Anki
Abc
5 godz. temu
Śliczny chłopczyk
NAJNOWSZE KOMENTARZE (164)
Kruszynka
9 min. temu
Fajny chłopiec szkoda, że chowa się bez ojca
Kruszynka
11 min. temu
super chłopiec szkoda że chowa się bez ojca
Mini
13 min. temu
Zarówno Pactwę jak i Gliwińską widuję czasem na żywo i moim zdaniem nie ma między nimi jakiejś wizualnej przepaści jak niektórzy piszą. Martyna jest przeciętną, zwykłą dziewczyną z twarzy ( wygląda mega poważnie jak na swój wiek) ale ubiera się kobieco i elegancko. Pactwa za to jest mega niefotogeniczna, na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Gdyby nie bardzo pociągła buzia byłaby ładniejsza od Martyny.
Gosc
29 min. temu
Przecietny z urody podobny do matki
Gosc
30 min. temu
Przecietny z urody
Gosc
38 min. temu
Co ten Bieniuk widział w tej Pactwie
Kik
51 min. temu
Mamusia dziecko z neseserem zrobiła sobie dla zasięgów i fotki teraz także dla komercji.
Alka
1 godz. temu
nieciekawy, niestety podobny do Martyny
Ewa
1 godz. temu
Tragiczne to imię. Martyno, dlaczego tak wybrałaś?
Weronika
1 godz. temu
Bardzo ładna jest ta Martyna a syn do niej podobny. I dobrze :)
Izabela
1 godz. temu
Bardzo ładny. Wszystkiego cudownego mały Kaziczku,spełnienia dziecięcych marzeń 🎉💐🐰🥳🍬❤️🍭
Beata M.
1 godz. temu
Czy on zrobił testy DNA ? Dziecko cała matka...
Asia
1 godz. temu
Taka fajna i ładna babka... to z nią powinien być nie z tym swoim aktualnym szkaradztwem!!
Pali
1 godz. temu
Czy jej były narzeczony spotyka się z Anną Markowską??
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Orły 2025. Wygładzona Katarzyna Figura stroi miny na czerwonym dywanie, pozując we wzorzystej sukni

Wśród gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością na gali Orłów 2025 znalazła się Katarzyna Figura, która zadała szyku w panterkowej sukni. Na czerwonym dywanie 62-letnia aktorka zaprezentowała wygładzone oblicze i serię zabawnych min.
9.

Orły 2025. Joanna Kulig w sukni z gigantycznym zdobieniem na dekolcie ustawia się do zdjęć u boku męża

Joanna Kulig pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Orłów. Podczas wydarzenia mogła liczyć na towarzystwo swojego męża. Zapozowali razem na ściance, posyłając sobie czułe spojrzenia. Uroczo?
8.

Orły 2025. Hanna Turnau opromienia galę w KORONKOWEJ bluzce i czarnym staniku. Stylowa?

Hanna Turnau rzadko gości na ściankach, lecz uroczystość wręczenia Orłów to doskonała okazja, by wykazać się modowym gustem. Aktorka postawiła na prześwitującą bluzkę z widocznym na pierwszym planie czarnym biustonoszem.
7.

Orły 2025. Zatrzęsienie gwiazd na gali: Mroczna Maja Ostaszewska, Maria Dębska z dekoltem i oryginalna Sandra Drzymalska

W poniedziałek odbyła się kolejna edycja Orłów. Na gali nie zabrakło pierwszoligowych polskich gwiazd. Na czerwonym dywanie zameldowały się m.in. Joanna Kulig, Agata Kulesza, Maja Ostaszewska oraz Maria Dębska. Kto wypadł najlepiej?
6.

RZADKI WIDOK: Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski trzymają się za ręce na gali rozdania Orłów

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski preferują inne sposoby spędzania wolnych wieczorów niż przechadzanie się po czerwonym dywanie. Tym razem jednak mieli ważny powód, by opuścić wspólne gniazdko. Aktor wspierał swą ukochaną podczas ceremonii wręczenia Orłów, gdzie czekała z zapartym tchem na wyczytanie jej nazwiska w gronie zwycięzców.
5.

Księżna Kate zachwyciła w czerwonej kreacji na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów. Powróciła po rocznej przerwie z powodu choroby

Księżna Kate triumfalnie powróciła na coroczne obchody Dnia Wspólnoty Narodów po rocznej przerwie związanej z leczeniem onkologicznym. Odziana w czerwony płaszcz Middleton dołączyła do króla i członków rodziny królewskiej w Opactwie Westminsterskim.
4.

Kourtney Kardashian w bikini wspomina pobyt w Portofino i pokazuje niepublikowane kadry

W maju 2022 roku Kourtney Kardashian i Travis Barker powiedzieli sobie "tak" podczas ceremonii we włoskim Portofino. Teraz celebrytka opublikowała kilka archiwalnych zdjęć, do których zapozowała w bikini. Wraz z mężem zafundowali sobie rejs jachtem.
3.

Internauci nie są zachwyceni wiosenną metamorfozą Marii Niklińskiej: "Wyszło niechlujnie i tandetnie"

Maria Niklińska poczuła wiosnę i z tej okazji zafundowała sobie metamorfozę. Pod nagraniem z wizyty aktorki w salonie fryzjerskim pojawiło się sporo komentarzy. Przemiana 41-letniej gwiazdy nie wszystkim przypadła do gustu.
2.

Kim Kardashian z dziećmi i siostrzeńcem na mieście. 10-letni syn Kourtney pozdrowił paparazzi ŚRODKOWYM PALCEM. Miło?

Kim Kardashian wybrała się z dziećmi na miasto. Celebrytka wzięła ze sobą także syna Kourtney Kardashian. Chłopiec pokazał paparazzi środkowy palec...
1.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej relacjonują wspólny wypad do Rzymu: czułości, pizza i wizyta w kościele

Roksana Węgiel i Kevin Mglej polecieli razem do Rzymu. Małżonkowie nie omieszkali wrzucić kilka zdjęć ze zwiedzania Wiecznego Miasta. Fajnie?