Omenaa Mensah i odziana w bikini Ewa Chodakowska pozdrawiają z pięciogwiazdkowego hotelu na Malediwach
Ewa Chodakowska i Omenaa Mensah zameldowały się na Malediwach. Gwiazdy nie odwiedziły rajskiej wyspy jedynie w celach wypoczynkowych. Ich wyprawa ma bowiem związek z działalnością charytatywną.
Omenaa Mensah i Ewa Chodakowska niewątpliwie zasilają grono najpopularniejszych i najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie, choć działają w różnych branżach. Omenaa jest prezenterką telewizyjną i bizneswoman, znaną przede wszystkim z pracy w TVN oraz zaangażowania w działalność charytatywną, m.in. poprzez swoją fundację Omenaa Foundation. Z kolei Ewa to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w kraju, która zrewolucjonizowała podejście Polek do zdrowego stylu życia. Obu paniom nie można odmówić przedsiębiorczości, determinacji i charyzmy, dzięki którym osiągnęły sukces na wielu polach.
Podczas gdy nad Wisłą zdążył właśnie stopnieć śnieg, Mensah i Chodakowska wygrzewają się na Malediwach. Gwiazdy nie odwiedziły słonecznej wyspy jedynie w celach wypoczynkowych - ich wyprawa ma związek z działalnością charytatywną. Prezenterka i trenerka wyruszyły w rajską podróż wraz z grupą osób, które wylicytowały ją podczas eventu Top Charity Auction 2024, zainicjowanego przez fundację Omeny. Pieniądze, które wówczas zebrano, zostaną przeznaczone na budowę kompleksu sportowo-artystycznego w Ghanie. Ewa, Omena i ich hojni goście zakwaterowali się w pięciogwiazdkowym hotelu przy samej plaży w Kuredhivaru. Wśród atrakcji "Tygodnia Metamorfozy" znalazły się m.in. treningi z Chodą i warsztaty z dietetykiem.
Zobaczcie, jak przebiegają zagraniczne wojaże Ewy i Omeny. Fajnie mają?