Trwa ładowanie...
Merlot
Merlot
|

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wypoczywają na Przylądku Dobrej Nadziei, gdzie 5 lat temu wzięli ślub. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Podziel się:
Podziel się:

Rafał Brzoska zabrał Omenę Mensah w rajską podróż na Przylądek Dobrej Nadziei, gdzie 5 lat temu złożyli sobie przysięgę małżeńską. Zakochanym towarzyszył ich syn Vincent. Fajnie mają?

1
 / 12
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wypoczywają na Przylądku Dobrej Nadziei, gdzie 5 lat temu wzięli ślub. Romantycznie? (ZDJĘCIA)
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wypoczywają na Przylądku Dobrej Nadziei, gdzie 5 lat temu wzięli ślub. Romantycznie? (ZDJĘCIA)
Rajskie wakacje Omeny Mensah i Rafała Brzoski (Instagram)
0
0

Rafał Brzoska postanowił zrobić żonie niespodziankę i zorganizował im wakacje na Przylądku Dobrej Nadziei. Miejsce nie jest przypadkowe, bo właśnie tam 5 lat temu zakochani złożyli przysięgę małżeńską. W podróży towarzyszył im 7-letni syn Vincent.

Przylądek Dobrej Nadziei to miejsce, w którym łączą się dwa oceany. I to tam wzięliśmy ślub [...] - napisała Mensah na Instagramie.

Mąż Omeny zorganizował dla niej specjalny piknik na plaży, na której przed laty brali ślub. Nie obyło się bez stolika z białym obrusem, baldachimu i parasoli. Tego dnia zakochani otworzyli również butelkę alkoholu, którego nazwa nawiązywała do miejsca, w którym zatrzymali się po ślubie.

Moje kochanie przygotowało dla nas piękny piknik na plaży. To są te małe/duże gesty, które są tak ważne w życiu - skomentowała.

Małżeństwo zjadło wykwintny obiad z widokiem na ocean. Mensah podzieliła się nawet refleksją dotyczącą jej dorastającego syna, który kilka lat temu również towarzyszył im na Przylądku Dobrej Nadziei.

Nasz synek w dniu naszego ślubu był malutki. Dziś wrócił z nami na tę magiczną plażę, gdzie spędziliśmy wspólnie przepiękny dzień - dodała.

Zobaczcie, jak wyglądały rajskie wakacje Omeny Mensah i Rafała Brzoski.

2
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
3
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
4
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
5
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
6
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
7
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
8
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
9
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
10
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
11
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
12
 / 12
Romantyczna podróż Omeny Mensah i Rafała Brzoski
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kate Moss w czarnej mini lansuje się z 22-letnią córką na evencie. Lila poszła w ślady znanej matki

Kate Moss zabrała córkę na event związany z jej ostatnią kampanią. Wraz z Lilą Moss Grace-Hack zapozowały w czarnych sukienkach mini. Jaka matka, taka córka?
9.

Aneta Zając odwiedza warszawski butik i oddaje się zakupom pod okiem profesjonalistki

Aneta Zając wybrała się na poszukiwania nowej kurtki. W tym celu odwiedziła jeden z warszawskich salonów, gdzie czekała na nią bogata oferta skórzanej odzieży wierzchniej. Aktorka mogła liczyć na cenne rady konsultantki, która pomogła dobrać jej odpowiedni kolor i fason.
8.

Odziane w czerwone fatałaszki celebrytki lansują się na evencie: Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży, Ola Żebrowska

21 lutego w Warszawie odbył się event marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się celebrytki odziane w czerwień. Jak zaprezentowały się Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży i Aleksandra Żebrowska?
7.

Wystrojona w mini Monika Olejnik eksponuje nogi, zachwycając się wystawą w warszawskim muzeum

Monika Olejnik zapragnęła zasmakowania odrobiny kultury i wybrała się na otwarcie nowej wystawy w jednym z warszawskich muzeów. Dziennikarka zaprezentowała się w króciutkiej mini. Niezła stylówka?
6.

Tajski urlop Wiktorii Gąsiewskiej trwa: pozowanie w bikini na tle słonia i pałaszowanie arbuza w asyście ukochanego

Wiktoria Gąsiewska spędza czas na egzotycznych wakacjach razem z partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. Ich wspólne zdjęcia zza granicy cieszą się zainteresowaniem ze strony fanów. 25-letnia aktorka pochwaliła się teraz wizytą w sanktuarium słoni.
5.

Osowiały Justin Bieber ze zrolowaną pończochą (?) na głowie włóczy się samotnie po mieście

W sieci aż roi się od spekulacji, jakoby w życiu prywatnym Justina Biebera nie układało się ostatnio najlepiej. Internauci twierdzą, że może chodzić o małżeński kryzys z Hailey Bieber. Na nowych zdjęciach piosenkarz faktycznie nie tryska humorem...
4.

Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną na imprezie. Para jak z żurnala?

Dolph Lundgren rozkochał w sobie norweską trenerkę personalną będącą w wieku jego córki. Para pojawiła się w czwartek na hollywoodzkiej imprezie. Uroczy obrazek?
3.

Marcin Korcz ZOSTANIE OJCEM! Radosną nowinę obwieścił w filmiku z tajemniczą ukochaną

Marcin Korcz ogłosił na Instagramie, że wkrótce zostanie ojcem. Tożsamość przyszłej mamy póki co pozostaje tajemnicą. Gwiazdor "Przyjaciółek" pochwalił się zbliżającą się rewolucją w jego życiu, publikując sugestywne nagranie.
2.

Wojtek Gola i świecąca stanikiem Sofi całują się na imprezie nowej agencji włodarza FAME MMA

Wojtek Gola wciąż nie spoczywa na laurach i podejmuje się kolejnych projektów mających na celu pomnożenie jego i tak już sporego majątku. Kolejnym przedsięwzięciem, którego się podjął, jest agencja partnerska Influo Agency. W czwartek odbyła się impreza integracyjna organizacji, na którą zabrał ze sobą ukochaną Sofi.
1.

91-letnia Joan Collins na randce z młodszym o 33 lata mężem. Pozazdrościć wigoru?

Trzeba przyznać Joan Collins, że jest jedną z najlepiej zakonserwowanych seniorek w Hollywood. Jak sama niegdyś przyznała, "nigdy nie pozwoliła sobie na brak dyscypliny".