Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|

Aleksandra Kwaśniewska odsłania kulisy londyńskiej podróży. Tak bawiła się z mamą na premierze finałowego sezonu "The Crown" (ZDJĘCIA)

187
Podziel się:
187
Podziel się:

Kilka dni temu Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie wybrały się do Londynu, aby wśród światowych gwiazd świętować premierę finałowego sezonu "The Crown". Po profesjonalnej fotorelacji przyszedł czas na zakulisowy materiał autorstwa Oli. Działo się!

1
 / 10
Aleksandra Kwaśniewska odsłania kulisy londyńskiej podróży. Tak bawiła się z mamą na premierze finałowego sezonu "The Crown" (ZDJĘCIA)
Aleksandra Kwaśniewska odsłania kulisy londyńskiej podróży. Tak bawiła się z mamą na premierze finałowego sezonu "The Crown" (ZDJĘCIA)
Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie na premierze finału "The Crown" (Instagram)
0
0

Tegoroczny schyłek jesieni z pewnością pozostanie na długo w pamięci fanów obrazującego losy brytyjskiej rodziny królewskiej serialu "The Crown". Zaledwie kilkanaście dni temu premierę miała pierwsza część 6. sezonu produkcji, a już w najbliższy czwartek widzowie będą mogli obejrzeć finałową transzę odcinków hitu Netflixa. Tym razem twórcy wzięli na tapet m.in. tragiczną śmierć oraz pogrzeb księżnej Diany, 50-lecie małżeństwa królowej Elżbiety II i księcia Filipa, a także początki miłosnej relacji księcia Williama i Kate Middleton.

Niemal tydzień temu w Londynie celebrowano premierę finału uwielbianego serialu. Na evencie zorganizowanym w iście królewskim anturażu przybyły oczywiście gwiazdy, które miały okazję zagrać w "The Crown". Na czerwonym dywanie pojawili się też goście z Polski. Do Royal Festival Hall wkroczyły bowiem Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie. Panie brylowały na ściance w szykownych garniturach, przyciągając uwagę zgromadzonych na miejscu fotoreporterów.

Po profesjonalnej fotorelacji przyszedł czas na zakulisowe kadry z eventu, którymi podzieliła się w mediach społecznościowych Aleksandra Kwaśniewska. Dziennikarka opublikowała rolkę z wyjątkowo intensywnego, dwudniowego pobytu w Londynie. Na nagraniu widzimy m.in. Jolantę Kwaśniewską pozującą na tle wnętrz luksusowego hotelu czy podziwiającą obrazy największych twórców w narodowej galerii sztuki. Nie zabrakło kadrów z wystawnego śniadania, spacerów, zabawy na lodowisku oraz rzecz jasna z samej premiery. Kwaśniewskie miały okazję zobaczyć wystawę kostiumów z "The Crown", wziąć udział w dyskusji z aktorami, a także w przedpremierowej projekcji ostatniego odcinka hitowej produkcji.

Zobaczcie, jak Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie spędziły czas w Londynie.

2
 / 10
Wnętrza godne pierwszej damy
3
 / 10
Luksusowy anturaż
4
 / 10
Wystawne śniadanie
5
 / 10
Gotowa na premierę
6
 / 10
Szyk i elegancja
7
 / 10
Tuż przed projekcją "The Crown"
8
 / 10
Atrakcje

Zanim Jolanta i Aleksandra zasiadły w kinowych fotelach, miały okazję podziwiać kostiumy przygotowane specjalnie na potrzeby planu zdjęciowego "The Crown". Zdaje się jednak, że największą uciechą dla Pań były przekąski, które czekały na nie w kinie.

9
 / 10
Emocje gwarantowane

Przedpremierowa projekcja finału "The Crown" wzbogacona była o muzykę na żywo oraz dyskusję z aktorami.

10
 / 10
Aleksandra Kwaśniewska odsłania kulisy premiery "The Crown"

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, że do oglądania ostatniego odcinka "The Crown" mogą przydać się chusteczki, a następnie podzieliła się zabawną historią z rewolucją żołądkową w tle.

KOMENTARZE
(187)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Ola
rok temu
Ty pij z papierowej słomki, bo plastik szkodzi środowisku, a bogaci lecą sobie obejrzeć serial do Londynu, kilka godzin wcześniej niż inni...
ASD
rok temu
A ja emeryt wziąłem kredyt i za namową pani Joli szusuję na nartach w Szwajcarii. Pewnie potem pójdę siedzieć bo jestem niewypłacalny, ale pani Jola doradzała,to i posłuchałem. Nawet zamówiłem bezę i tam ją kroiłem wg wskazówek pani autorytet. Wzbudziłem spore zainteresowania,ale niech wiedzą,że w Polsce ma się styl prezydencki.Dziękuję pani Jolu ukochana pani prezydentowo.Jeszcze raz dziękuję.Niech Lenin błogosławi.
Magali
rok temu
Zawsze jak widzę Kwaśniewskich to otwiera mi się w pamięci Oleksy na taśmach 😅🤣 i czar i błysk znika. Ludzie, którzy skorzystali z szansy w życiu, byli w takim miejscu i czasie przemian, że mogli się dorobić - abstrahując od sumienia.
Tadek
rok temu
Takie to pożyją
Ryba
rok temu
Kwaśniewska chcialayz Olci zrobić księżniczkcze, nawet płaciła za drogie bale, ale niestety, żaden prawdziwy książę się nie nabrał. Oprócz księcia kefiru.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (187)
ie młode Pani...
6 miesięcy temu
Przyciął garnek garnkowi a sam smali a ty jakie masz polskie nazwisko.
ie młode Pani...
6 miesięcy temu
Szczerze wolałam komunę od Pisu oni tyle nie kradli i ten ironiczny szyderczy grymas na ich brzydkich twarzach z pięknymi polskimi nazwiskami.
Daria
rok temu
Jola to klasa 💋💋💋
Mmc
rok temu
Fajna mama z córką. Klasa
Jo to jo
rok temu
Komuna ma się dobrze
Kinol
rok temu
Pani Jolanta wygląda świetnie, ale Oleńka kiepsko w tej za dużej marynarze.
barbara
rok temu
dlaczego one się wstydzą swojego prawdziwego nazwiska to nie żadne Kwaśniewskie tylko Stolzman
barbara
rok temu
dlaczego one się wstydzą prawdziwego nazwiska to nie żadne Kwaśniewskie tylko Stolzman
Córka
rok temu
Zazdroszczę, że obie panie mają coś wspólnego, o czym mogą rozmawiać, co lubią robić razem. Ja z moją mamą ani filmu razem nie obejrzymy, ani nie ugotujem6 coś razem, o wyjeździe na weekend to nawet nie marzę - nic wspólnego nie mamy niestety:/
xxx
rok temu
Z siermiężnej komuny w światowe damy.
Córka
rok temu
Taką praca
Mamis
rok temu
Zdjęcie 6 -Harry Potter
Mamis
rok temu
"Podbiła Londyn", no szkoda że Londyn tego nie zauważył...
rrrr
rok temu
150 operacji daje efekt ,tylko rozum jest ten sam
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Pochłonięty scrollowaniem telefonu Andrzej Wrona opuszcza knajpę, po czym wsiada do auta za prawie 300 TYSIĘCY złotych

Andrzej Wrona wyskoczył samotnie do miasta. Mimo tego nie odrywał wzroku od telefonu, co rusz ucinając sobie pogawędki. Po wyjściu z restauracji skierował swoje kroki do samochodu, którego czystość pozostawia wiele do życzenia.
9.

Niebawem kończy 59 lat. Ludzie myślą, że nie ma nawet 30. Oto, jak o siebie dba

Chuando Tan zdobył olbrzymią popularność na Instagramie. Zawdzięcza ją swej dbałości o formę, która sprawia, że internauci oceniają jego wiek na dużo niższy niż w rzeczywistości. Tymczasem były model powoli szykuje się do obchodów 59. urodzin.
8.

Monika Brodka z nietęgą miną załatwia sprawy urzędowe w towarzystwie ukochanego

Kilka tygodni temu Monika Brodka potwierdziła, że jest w związku z operatorem Mikołajem Sygudą. Unikająca blasku fleszy para znalazła się niedawno "pod ostrzałem" paparazzi. Zakochani udali się do urzędu miasta.
7.

Blanka Lipińska pokazała kuchnię i salon. "Tak wiem, mamy chatę jak z Pinteresta". Faktycznie?

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instagramie efektami remontu kuchni i jadalni. Całość została zachowana w stylu vintage. Porównała pomieszczenia do tych, które widzi na "najbardziej estetycznej" apce ze zdjęciami.
6.

Kate Moss w czarnej mini lansuje się z 22-letnią córką na evencie. Lila poszła w ślady znanej matki

Kate Moss zabrała córkę na event związany z jej ostatnią kampanią. Wraz z Lilą Moss Grace-Hack zapozowały w czarnych sukienkach mini. Jaka matka, taka córka?
5.

Aneta Zając odwiedza warszawski butik i oddaje się zakupom pod okiem profesjonalistki

Aneta Zając wybrała się na poszukiwania nowej kurtki. W tym celu odwiedziła jeden z warszawskich salonów, gdzie czekała na nią bogata oferta skórzanej odzieży wierzchniej. Aktorka mogła liczyć na cenne rady konsultantki, która pomogła dobrać jej odpowiedni kolor i fason.
4.

Odziane w czerwone fatałaszki celebrytki lansują się na evencie: Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży, Ola Żebrowska

21 lutego w Warszawie odbył się event marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się celebrytki odziane w czerwień. Jak zaprezentowały się Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży i Aleksandra Żebrowska?
3.

Wystrojona w mini Monika Olejnik eksponuje nogi, zachwycając się wystawą w warszawskim muzeum

Monika Olejnik zapragnęła zasmakowania odrobiny kultury i wybrała się na otwarcie nowej wystawy w jednym z warszawskich muzeów. Dziennikarka zaprezentowała się w króciutkiej mini. Niezła stylówka?
2.

Tajski urlop Wiktorii Gąsiewskiej trwa: pozowanie w bikini na tle słonia i pałaszowanie arbuza w asyście ukochanego

Wiktoria Gąsiewska spędza czas na egzotycznych wakacjach razem z partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. Ich wspólne zdjęcia zza granicy cieszą się zainteresowaniem ze strony fanów. 25-letnia aktorka pochwaliła się teraz wizytą w sanktuarium słoni.
1.

Osowiały Justin Bieber ze zrolowaną pończochą (?) na głowie włóczy się samotnie po mieście

W sieci aż roi się od spekulacji, jakoby w życiu prywatnym Justina Biebera nie układało się ostatnio najlepiej. Internauci twierdzą, że może chodzić o małżeński kryzys z Hailey Bieber. Na nowych zdjęciach piosenkarz faktycznie nie tryska humorem...