Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Ewa Farna w PRZEZROCZYSTYCH spodniach i z torbą Diora pozuje przed studiem "DD TVN" (ZDJĘCIA)

495
Podziel się:
495
Podziel się:

Ewa Farna w sobotę odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN". Wokalistka na tę okazję wybrała oryginalną stylizację, którą zaprezentowała w całej okazałości podczas spotkania z fotoreporterami.

1
 / 7
Ewa Farna w PRZEZROCZYSTYCH spodniach i z torbą Diora pozuje przed studiem "DD TVN" (ZDJĘCIA)
Ewa Farna w PRZEZROCZYSTYCH spodniach i z torbą Diora pozuje przed studiem "DD TVN" (ZDJĘCIA)
Ewa Farna przed studiem "DD TVN" (AKPA)
0
0

Ewa Farna zadebiutowała w branży muzycznej jako nastolatka i szybko zdobyła uznanie zarówno wśród czeskiej, jak i polskiej publiczności. Dziś wokalistka działa na scenie już od prawie 20 lat, a jej poczynania wciąż wzbudzają zainteresowanie fanów i mediów. Farna ma na koncie sześć polskojęzycznych albumów i prawie drugie tyle krążków nagranych w języku czeskim. Artystka regularnie pojawia się także na scenie, organizując kolejne koncerty czy występując podczas telewizyjnych festiwali.

W sierpniu Ewa Farna skończyła 30 lat. Wokalistka postanowiła uczcić okrągłe urodziny wraz ze swoimi fanami i w tym celu przygotowała dla nich specjalne, muzyczne widowisko. Piosenkarka miała już okazję świętować z publicznością w Czechach, teraz przyszedł więc czas na występ w Polsce. Już w sobotni wieczór wokalistka zaśpiewa w warszawskiej Progresji. W dzień koncertu Farna odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", gdzie w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem opowiedziała nieco o samym wydarzeniu oraz wieloletniej karierze scenicznej. Wystąpiła też na scenie.

Zmierzając do studia porannego programu, wokalistka nie uniknęła spotkania z fotoreporterami. 30-latka z uśmiechem na ustach pozowała do zdjęć, przy okazji prezentując oryginalną stylizację. Tego dnia Farna miała na sobie proste body, na które narzuciła fikuśną kurtkę z rozcięciami na rękawach. Uwagę zdecydowanie najbardziej zwracały jednak spodnie wokalistki wykonane z przezroczystego materiału. Wspomniany look artystka uzupełniła butami na obcasie oraz torbą od Diora.

Prowadzący "DD TVN" podczas późniejszego wywiadu zapytali wokalistkę m.in. o to, co straciła, rozpoczynając karierę w tak młodym wieku. Farna nie uważa jednak, że cokolwiek ją ominęło.

Nie wiem, co straciłam, bo tego nie mam. Trudno mi to porównywać. Chodziłam np. na imprezy w liceum - powiedziała.

Zapytana przez Dorotę Wellman, co powiedziałaby samej sobie dopiero co rozpoczynającej karierę, Farna zapewniła, że nie zmieniłaby niczego w swoim życiu.

Też te złe rzeczy musiały się wydarzyć, żebym była, gdzie jestem teraz. Więc nie zmieniałabym za bardzo nic. Co bym sobie powiedziała? Wszystko brzmi tak strasznie patetycznie. (...) Powiedziałabym jej tylko, że wszystko będzie tak, jak ma być - wyznała.

W rozmowie z Wellman i Prokopem Farna zdradziła również, iż obecnie nie przejmuje się już tym, co mówią o niej inni i lubią swoją pewność w tym, że "wie, kim jest".

Zobaczcie, jak Ewa Farna prezentowała się przed studiem "DD TVN".

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

2
 / 7
Ewa Farna przed studiem "DD TVN"
3
 / 7
Ewa Farna przed studiem "DD TVN"
4
 / 7
Ewa Farna przed studiem "DD TVN"
5
 / 7
Ewa Farna przed studiem "DD TVN"

W niedzielę Ewa Farna gościła w studiu "DD TVN", gdzie opowiedziała nieco o swojej karierze oraz koncercie z okazji 30. urodzin.

6
 / 7
Ewa Farna przed studiem "DD TVN"

Wokalistka do porannego programu przybyła w oryginalnej stylizacji. W drodze do studia ochoczo pozowała zaś do zdjęć fotoreporterów.

7
 / 7
Ewa Farna przed studiem "DD TVN"
KOMENTARZE
(495)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Anka
rok temu
Buzia ładna, ale ta stylizacja do figury kompletnie niedopasowana
Ola
rok temu
Oj takie spodnie zdecydowanie nie dla niej, ale twarz ma przesliczna i przede wszystkim ogromny talent
Pati
rok temu
Spodnie nie dla niej. Ale trzeba przyznać że jest bardzo ładna.
Ummm
rok temu
Piękna dziewczyna. Gdyby schudła byłaby po prostu przecudowna. Ale strój ma tu fatalny. Nie ci jakby od innej osoby.
Izka
rok temu
Mariolki z osiedla, to i owszem w takich stylizacjach, ale Ewka, totalny zawód.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (495)
Onnnn
rok temu
Ewa przestań tyle żreć. Kiedyś to Niemca waliłem kask pod twoje zdjęcia, teraz to żałość
Boruta
rok temu
piękne rubensowskie kształty...przytulić, pogłłaskać...a nie szkieletory, od których mozna otarć dostać...
Alka
rok temu
na czym polega kobiecosc w ubiorze? podkreślenie atutów i zakrycie wad. Tutaj....chyba oplacona stylizacja, efekt marny
bora
rok temu
Ale UDZISKO.Po co to pokazywać.
Jack
rok temu
Piękna i mądra.
haha
rok temu
tzw ciałopozytywna
ale
rok temu
ciężka sprawa
Ewuniu
rok temu
wyszczotkuj język zanim go pokażesz.
smutna
rok temu
Ladna i utalentowana kobieta w fatalnej kreacji !!!
Lusi
rok temu
i mozna miec sliczna twarz bez powiekszania ust operowania nosa i farbowania wlosow na blond ? mozna
Kaja
rok temu
Ewa ładna, spodnie brzydko wyglądają na figurze. stylizacja nieudana
Beata
rok temu
Nie ma ładniejszej w naszym showbiznesie, wiesz o tym Ewa
eLeS.
rok temu
Gdyby związała włosy, zmieniła buty i torebkę byłoby super :) Śliczna dziewczyna!
Jaaa
rok temu
Serio ludzie? Ogarnijcie się i zastanówcie się co piszecie. Ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy powiedzieć takie rzeczy swoim bliskim bo nie wierze ze nie macie wśród znajomych czy przyjaciół ludzi otyłych. Tu gdzie nikt nie wie kim jesteście wytykajcie jej takie rzeczy a spójrzcie najpierw na siebie czy jesteście idealni czy macie proste nogi proste zęby czy prosty nos… masakra
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Maria Jeleniewska bez grama makijażu opuszcza trening do "Tańca z Gwiazdami". Poznalibyście ją na ulicy?

Już wkrótce Marysia Jeleniewska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcia po treningu. Młodziutka influencerka tego dnia była bez grama makijażu.
9.

Pochłonięty scrollowaniem telefonu Andrzej Wrona opuszcza knajpę, po czym wsiada do auta za prawie 300 TYSIĘCY złotych

Andrzej Wrona wyskoczył samotnie do miasta. Mimo tego nie odrywał wzroku od telefonu, co rusz ucinając sobie pogawędki. Po wyjściu z restauracji skierował swoje kroki do samochodu, którego czystość pozostawia wiele do życzenia.
8.

Niebawem kończy 59 lat. Ludzie myślą, że nie ma nawet 30. Oto, jak o siebie dba

Chuando Tan zdobył olbrzymią popularność na Instagramie. Zawdzięcza ją swej dbałości o formę, która sprawia, że internauci oceniają jego wiek na dużo niższy niż w rzeczywistości. Tymczasem były model powoli szykuje się do obchodów 59. urodzin.
7.

Monika Brodka z nietęgą miną załatwia sprawy urzędowe w towarzystwie ukochanego

Kilka tygodni temu Monika Brodka potwierdziła, że jest w związku z operatorem Mikołajem Sygudą. Unikająca blasku fleszy para znalazła się niedawno "pod ostrzałem" paparazzi. Zakochani udali się do urzędu miasta.
6.

Blanka Lipińska pokazała kuchnię i salon. "Tak wiem, mamy chatę jak z Pinteresta". Faktycznie?

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instagramie efektami remontu kuchni i jadalni. Całość została zachowana w stylu vintage. Porównała pomieszczenia do tych, które widzi na "najbardziej estetycznej" apce ze zdjęciami.
5.

Kate Moss w czarnej mini lansuje się z 22-letnią córką na evencie. Lila poszła w ślady znanej matki

Kate Moss zabrała córkę na event związany z jej ostatnią kampanią. Wraz z Lilą Moss Grace-Hack zapozowały w czarnych sukienkach mini. Jaka matka, taka córka?
4.

Aneta Zając odwiedza warszawski butik i oddaje się zakupom pod okiem profesjonalistki

Aneta Zając wybrała się na poszukiwania nowej kurtki. W tym celu odwiedziła jeden z warszawskich salonów, gdzie czekała na nią bogata oferta skórzanej odzieży wierzchniej. Aktorka mogła liczyć na cenne rady konsultantki, która pomogła dobrać jej odpowiedni kolor i fason.
3.

Odziane w czerwone fatałaszki celebrytki lansują się na evencie: Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży, Ola Żebrowska

21 lutego w Warszawie odbył się event marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się celebrytki odziane w czerwień. Jak zaprezentowały się Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży i Aleksandra Żebrowska?
2.

Wystrojona w mini Monika Olejnik eksponuje nogi, zachwycając się wystawą w warszawskim muzeum

Monika Olejnik zapragnęła zasmakowania odrobiny kultury i wybrała się na otwarcie nowej wystawy w jednym z warszawskich muzeów. Dziennikarka zaprezentowała się w króciutkiej mini. Niezła stylówka?
1.

Tajski urlop Wiktorii Gąsiewskiej trwa: pozowanie w bikini na tle słonia i pałaszowanie arbuza w asyście ukochanego

Wiktoria Gąsiewska spędza czas na egzotycznych wakacjach razem z partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. Ich wspólne zdjęcia zza granicy cieszą się zainteresowaniem ze strony fanów. 25-letnia aktorka pochwaliła się teraz wizytą w sanktuarium słoni.