Trwa ładowanie...

Pamiętacie małego Roberta z "Dużych dzieci"? Tak wygląda teraz (ZDJĘCIA)

79
Podziel się:
79
Podziel się:

Robert Walkiewicz ma już 18 lat. Zmienił się?

1
 / 15
Robert Walkiewicz wystąpił w programie "Duże Dzieci"
Robert Walkiewicz wystąpił w programie "Duże Dzieci"
0
0

W 2005 roku na antenie TVP 2 ruszył program o nazwie Duże Dzieci, prowadzony przez Wojciecha Manna. Jego głównymi bohaterami były dzieci w wieku 6–9 lat, które podpytywane przez prowadzącego wypowiadały się na rozmaite, często bardzo trudne tematy. Wypowiedziom przysłuchuwali się zaproszeni goście, którzy później ujawniali się przed dziećmi, i odpowiadali im na często abstrakcyjne pytania.

Jedną z największych gwiazd Dużych dzieci był Robert Walkiewicz. Dzisiaj ma już 18 lat, studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i interesuje się psychologią i ekonomią. W 2016 roku był gościem Pytania na śniadanie, gdzie opowiadał o swoich wspomnieniach z dziecięcych lat.

To była bardzo fajna przygoda. To były godziny w studiu, mało osób zdaje sobie sprawę, ile my czasu poświęciliśmy, jako dzieci, na nagrania - mówił.

Zobaczcie, jak wygląda teraz. Przystojny?

2
 / 15
Program pojawił się na TVP 2 w 2005 roku
3
 / 15
Twórcą, autorem scenariusza i reżyserem programu był Leszek Kumański
4
 / 15
Jego głównymi bohaterami były dzieci w wieku 6–9 lat
5
 / 15
Prowadzącym był Wojciech Mann
6
 / 15
Emisja programu trwała do 2008
7
 / 15
Robert w programie nazywany był "kuleczką"
8
 / 15
Dziś Walkiewicz ma 18 lat
9
 / 15
Walkiewicz obecnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim
10
 / 15
W 2016 roku został zaproszony do "Pytania na śniadanie"
11
 / 15
Robert interesuje się psychologią i ekonomią
12
 / 15
Pasjonuje się też podróżami
13
 / 15
"To była bardzo fajna przygoda" - powiedział o programie Robert
14
 / 15
Walkiewicz jest dużym fanem piłki nożnej
15
 / 15
Podoba wam się?
KOMENTARZE
(79)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
7 lat temu
To były rezolutne dzieciaki, a najlepsza była Jadzia i bliźniacy.
Gość
7 lat temu
Wyglada na starszego
gość
7 lat temu
Nawet spoko, ale widać,że brakuje Wam nowych tematów.
Gość
7 lat temu
Napewno juz nie"kuleczka";)
gość
7 lat temu
Przystojniak :D
NAJNOWSZE KOMENTARZE (79)
Gość
7 lat temu
Teraz to już chłopak Lili Janowskiej 😙😉
gość
7 lat temu
Co widać na 14 zdjęciu?
Gość
7 lat temu
Jadzia byla. Miala urodę kucharki!
jag
7 lat temu
Takkk :)
Gość
7 lat temu
Super ciachooo :-)))
Gosc
7 lat temu
Na pewno każdy pamięta to przecież taka gwiazda ze jak można zapomnieć
gość
7 lat temu
no calkiem calkiem, jak na takie nijakie dziecko to wyrosl pozytywnie
Gość
7 lat temu
Ten program byl dnem
Gość
7 lat temu
a cóż to za promocja??
gość
7 lat temu
w wieku 18 lat to się pisze mature
Gość
7 lat temu
Ważne że jest temat ktoś nasra i wielkie halo masakra
gość
7 lat temu
a co z Karolem i bliźniakami?
gość
7 lat temu
pokażcie Karolka
Gość
7 lat temu
Przystojny chłopak☺☺
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Doda wygina się na plaży i eksponuje szczupłą sylwetkę w ryzykownym bikini podczas wakacji w Wietnamie

Doda nadal nie ma sobie równych w wywoływaniu sensacji. Tym razem punktem zapalnym okazały się śmiałe zdjęcia z plaży uwiecznione podczas wakacji w Wietnamie.
9.

Żądna markowych ciuszków Monika Olejnik przeczesuje butiki i stroi miny. Jej stylówka warta jest KROCIE

Monika Olejnik jest zapaloną kolekcjonerką designerskich ubrań oraz akcesoriów i nie odmawia sobie regularnych wizyt w modnych butikach. Na czwartkowy shopping skompletowała zestaw, który łącznie wyniósł ją kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wygląda "cool"?
8.

Gwiazdy na premierze spektaklu: Patricia Kazadi, Katarzyna Warnke, Marta Żmuda Trzebiatowska i inni

W piątek wieczorem miała miejsce premiera sztuki "Moja wersja prawdy" w Garnizonie Sztuki. Oczywiście na wydarzeniu nie zabrakło znanych, a także lubianych osobistości rodzimego świata show-biznesu.
7.

Caroline Derpienski w mini i różowym staniku wygina się na plaży w Dubaju

Caroline Derpienski wybrała się ostatnio do Dubaju. Oczywiście celebrytka pochwaliła się w social mediach wypadem. Na jej profilu pojawiła się seria zdjęć, które zostały zrobione na jednej z lokalnych plaż.
6.

Omenaa Mensah i odziana w bikini Ewa Chodakowska pozdrawiają z pięciogwiazdkowego hotelu na Malediwach

Ewa Chodakowska i Omenaa Mensah zameldowały się na Malediwach. Gwiazdy nie odwiedziły rajskiej wyspy jedynie w celach wypoczynkowych. Ich wyprawa ma bowiem związek z działalnością charytatywną.
5.

Naturalna Magdalena Narożna maszeruje Z UKOCHANYM na fizjoterapię

W wolnej chwili między intensywnymi treningami do "Tańca z Gwiazdami" Magdalena Narożna udała się do centrum rehabilitacji sportowej. Pozbawionej makijażu wokalistce towarzyszyli nie tylko paparazzi, ale również dawno niewidziany narzeczony.
4.

Internauci MIAŻDŻĄ kolejną kreację ODMIENIONEJ Millie Bobby Brown: "Stylistka jej nienawidzi"

Millie Bobby Brown ostatnio wywołuje sporo zamieszania swoją odmienioną aparycją. 21-latka zmieniła kolor włosów, co nie podoba się sporej grupie internautów. Ponownie skrytykowali jej stylizację na premierze w Hiszpanii.
3.

Tajemnicza śmierć Gene'a Hackmana i jego żony. Co wiemy na ten moment? Rozsypane leki, martwy pies, brak śladów przestępstwa

Media na bieżąco przekazują kolejne szczegóły śledztwa w sprawie tajemniczej śmierci Gene'a Hackmana i jego żony. Choć ujawniono pierwsze istotne ustalenia, wciąż pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi.
2.

Luksusowy wypad Majdanów w góry: wyżerka na bogato, białe stylówki i mroźne całuski z Heniem

Celebryta też człowiek i musi czasem odsapnąć. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się więc w góry, gdzie spędzali czas z Heniem w luksusowych warunkach. Tacy to pożyją?
1.

Patricia Kazadi BEZ MAKIJAŻU spaceruje po Warszawie w dresie i z plecaczkiem Chanel

Patricia Kazadi wybrała się ostatnio na spacer po stołecznych uliczkach. W przechadzce towarzyszyli jej oczywiście paparazzi, którzy sfotografowali aktorkę w luźnej stylizacji i bez makijażu. Zobaczcie fotki.