Trwa ładowanie...

Wytatuowany syn Lionela Richie też został modelem! Zrobi karierę? (ZDJĘCIA)

84
Podziel się:
84
Podziel się:

24-letni Miles jest byłym chlopakiem Kylie Jenner i podopiecznym prestiżowej agencji Wilhemina. Ma potencjał?

1
 / 14
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
0
0

Może się wydawać, że świat mody wyeksploatował już temat dzieci znanych rodziców, ale nowe odkrycia agencji sugerują, że to dopiero początek. Jak dowodzą wybiegowe debiuty, warunki fizyczne nie mają już żadnego znaczenia, o ile dany kandydat ma potencjał na Instagramie. Wystarczy spojrzeć na syna Gary'ego Oldmana, który wzbudził kontrowersje jako nowe "objawienie" Dolce i Gabbany.

Teraz w ślady innych dzieci znanych rodziców postanowił pójść 24-letni syn Lionela Richie, który do tej pory słynął tylko z romansu z Kylie Jenner. Miles od lat pozostawał w cieniu sióstr-celebrytek, Nicole i Sofii, ale najwyraźniej uznał, że jest gotowy na pracę na własne nazwisko. W tym celu podpisał kontrakt z prestiżową agencją Wilhemina, pojawił się na wybiegu Philippa Pleina i wystąpił w kilku sesjach. Na rozpoczynającym się właśnie nowojorskim tygodniu mody ma nie tylko zdobyć pokazowe doświadczenie, ale też pełnić rolę gospodarza na branżowej imprezie.

Zobaczcie, jak promuje się na Instagramie. Zrobi karierę?

2
 / 14
Miles jest bratem Sofii i Nicole

Jego matką jest projektantka mody, Diane Alexander.

3
 / 14
Od kilku miesięcy zbiera ściankowe doświadczenie

Wybiegowy debiut zaliczył na pokazie Philippa Pleina.

4
 / 14
W 2014 roku spotykał się z Kylie Jenner

Doniesienia o romansie z 17-letnią wówczas celebrytką zapewniły mu zainteresowanie tabloidów.

5
 / 14
Był bohaterem skandalu, gdy Kylie wytatuowała mu swoje inicjały

Dziś trudno byłoby je odnaleźć wśród jego pozostałych tatuaży.

6
 / 14
Lionel i Miles zdają się być blisko

24-latek często chwali się zdjęciami ze wspólnych podróży z ojcem.

7
 / 14
Na Instagramie śledzi go prawie 200 tysięcy fanów

Agencja zapewne liczy, że model w najbliższych miesiącach zdobędzie większą popularność.

8
 / 14
Miles lansuje się na "niegrzecznego romantyka"

Na Instagramie często prowokuje fanki poetyckimi podpisami.

9
 / 14
24-latek zdaje się być dumny ze swojej kolekcji tatuaży

Wróżycie mu karierę?

10
 / 14
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
11
 / 14
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
12
 / 14
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
13
 / 14
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
14
 / 14
Miles Richie - 24-letni syn Lionela wyrusza na podbój modelingu
KOMENTARZE
(84)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
6 lat temu
Jest pociągający, ale pewnie i zepsuty, tak jak wszystkie dzieci tych gwiazd, które mają pustkę w głowie i zero ambicji. Ale tak to jest jak w życiu nic nie trzeba robić. Brak pracy psuje człowieka.
gość
6 lat temu
Ten to chociaż jest przystojny i ma fajne ciało.
gość
6 lat temu
przystojny
gość
6 lat temu
Dałabym mu 34 lata nie 24... ale nie jest brzydki.
gość
6 lat temu
Wygląda na 35 lat a nie na 24. Zresztą ludzie, którzy tatuują się aż w takim wymiarze, mają ze sobą jakiś problem.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (84)
gość
6 lat temu
Nijaka twarz dyskwalifikuje resztę, modelem nie będzie.
Gość
6 lat temu
odpychajacy, rozwydrzony p****k
Gość
6 lat temu
Wygląda na palanta szkoda tato wydaje się fajny
gość
6 lat temu
Przystojny , ciasteczko do schrupania i super ma tatuaże.
Gość
6 lat temu
I would LICK HIM!
Bubu
6 lat temu
W d****h im się poprzewracało z tymi tatuażami...
Gość
6 lat temu
Chyba Wilhelmina* :)
gość
6 lat temu
Brunet wieczorowa porą
Jolaos31
6 lat temu
To jest model ?!!! Wygląda jak chłopak z kartelu z Meksyku.
Gość
6 lat temu
Jest Gejem
gość
6 lat temu
Jak widać dzieci "gwiazd" jedyne co mogą zaoferować światu to bycie modelem, bo talentów nie mają, albo są na tyle rozpieszczeni że wystarczy jedynie nazwisko sławnych rodziców i koneksje, gratuluje..
Gość
6 lat temu
Ładny chłopak ,jak tata.
Gość
6 lat temu
spotyka się z starą wiedźmą Hedi Gores
Gość
6 lat temu
Podobny do ojca
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

52-letnia Justyna Steczkowska pręży się na basenie w skąpym bikini

Justyna Steczkowska znów szaleje w bikini. Tym razem piosenkarka wrzuciła do sieci nagranie znad basenu, na którym wije się, nucąc piosenkę swoich eurowizyjnych konkurentów z Ukrainy. Dacie wiarę, że w tym roku skończy 53 lata?
9.

Joanna Opozda zrelacjonowała przyjęcie z okazji 3. URODZIN Vincenta. "Ci, którzy nie muszą, kochają najmocniej"

Joanna Opozda wyprawiła synowi przyjęcie urodzinowe, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Nie zabrakło zdjęć tortu, specjalnych dekoracji oraz wymownego komentarza.
8.

Córka Andrzeja Grabowskiego też jest aktorką, a jej mężem jest ZNANY MUZYK

Zuzanna Grabowska jest owocem małżeństwa Andrzeja Grabowskiego z Anną Tomaszewską. Pociecha gwiazdora od kilku lat jest żoną Pawła Domagały. To właśnie ona wyreżyserowała jeden z teledysków piosenkarza. 41-latka spełnia się też jako aktorka.
7.

Klaudia Halejcio i jej narzeczony zostawili lamborghini za 3,5 miliona na zakazie, po czym pomaszerowali na kawę

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski dali się poznać jako miłośnicy bajecznie drogich aut. Ostatnio zakochani zaparkowali swoje lamborghini za 3,5 miliona złotych na zakazie, a paparazzi wszystko udokumentowali.
6.

Maria Jeleniewska bez grama makijażu opuszcza trening do "Tańca z Gwiazdami". Poznalibyście ją na ulicy?

Już wkrótce Marysia Jeleniewska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcia po treningu. Młodziutka influencerka tego dnia była bez grama makijażu.
5.

Pochłonięty scrollowaniem telefonu Andrzej Wrona opuszcza knajpę, po czym wsiada do auta za prawie 300 TYSIĘCY złotych

Andrzej Wrona wyskoczył samotnie do miasta. Mimo tego nie odrywał wzroku od telefonu, co rusz ucinając sobie pogawędki. Po wyjściu z restauracji skierował swoje kroki do samochodu, którego czystość pozostawia wiele do życzenia.
4.

Niebawem kończy 59 lat. Ludzie myślą, że nie ma nawet 30. Oto, jak o siebie dba

Chuando Tan zdobył olbrzymią popularność na Instagramie. Zawdzięcza ją swej dbałości o formę, która sprawia, że internauci oceniają jego wiek na dużo niższy niż w rzeczywistości. Tymczasem były model powoli szykuje się do obchodów 59. urodzin.
3.

Monika Brodka z nietęgą miną załatwia sprawy urzędowe w towarzystwie ukochanego

Kilka tygodni temu Monika Brodka potwierdziła, że jest w związku z operatorem Mikołajem Sygudą. Unikająca blasku fleszy para znalazła się niedawno "pod ostrzałem" paparazzi. Zakochani udali się do urzędu miasta.
2.

Blanka Lipińska pokazała kuchnię i salon. "Tak wiem, mamy chatę jak z Pinteresta". Faktycznie?

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instagramie efektami remontu kuchni i jadalni. Całość została zachowana w stylu vintage. Porównała pomieszczenia do tych, które widzi na "najbardziej estetycznej" apce ze zdjęciami.
1.

Kate Moss w czarnej mini lansuje się z 22-letnią córką na evencie. Lila poszła w ślady znanej matki

Kate Moss zabrała córkę na event związany z jej ostatnią kampanią. Wraz z Lilą Moss Grace-Hack zapozowały w czarnych sukienkach mini. Jaka matka, taka córka?