Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Lara Gessler eksponuje rosnący brzuch w kusym sweterku, wałęsając się z mężem sopockimi uliczkami (ZDJĘCIA)

391
Podziel się:
391
Podziel się:

Jako że poród jest już tuż tuż, Lara Gessler zapragnęła spędzić ostatnie względnie beztroskie dni nad morzem. 32-latka podkreśliła ciążowe kształty w kusym sweterku. Fajny "look"?

1
 / 8
Lara Gessler eksponuje rosnący brzuch w kusym sweterku, wałęsając się z mężem sopockimi uliczkami (ZDJĘCIA)
Lara Gessler eksponuje rosnący brzuch w kusym sweterku, wałęsając się z mężem sopockimi uliczkami (ZDJĘCIA)
Lara Gessler i Piotr Szeląg (Pudelek Exclusive)
0
0

Larę Gessler czeka niebawem ogromna życiowa rewolucja. Córka Magdy Gessler spodziewa się z Piotrem Szelągiem drugiego dziecka, które przyjdzie na świat w najbliższych tygodniach. Zaawansowana ciąża nie powstrzymuje Lary przed bywaniem na elitarnych imprezach, które celebrytka bardzo lubi.

Odkąd Gesslerówna po raz pierwszy poznała smak macierzyństwa, 32-latka stała się ekspertką od spraw parentingu. Przyszła mama dwójki dzieci co rusz zdobywa się na kolejne wyznania dotyczące błogosławionego stanu, nie szczędząc przy tym intymnych szczegółów.

W ostatnim czasie Lara wyraźnie wrzuciła na luz i w spokoju przygotowuje się do "wielkiego dnia". Kilka dni temu rodzice małej Neny zostali "przyłapani" przez paparazzi w okupowanym ostatnio przez prominentów Sopocie. Na fotografiach widzimy, jak Gessler i Szeląg spacerują nadmorskimi dróżkami, beztrosko sobie gawędząc. Celebrytka, która przykłada dużą wagę do swojego ubioru, miała na sobie fioletowo-biały sweterek bez rękawów, jasne szorty i birkenstocki. Modnym dodatkiem była mała pleciona torebka. Piotr wybrał wakacyjny komplet składający się z wzorzystej bluzy i spodenek.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 8
Wypad nad morze

W oczekiwaniu na drugie dziecko Lara Gessler kolejny już raz w ostatnich tygodniach wybrała się nad morze. Kilka dni temu 32-latka została sfotografowana na sopockiej plaży podczas spaceru w towarzystwie męża, Piotra Szeląga.

3
 / 8
Drugie dziecko

Miesiąc temu Gessler pochwaliła się, że jej druga pociecha będzie płci męskiej. Jak sama przyznała, posiadanie syna i córki od zawsze było jej największym marzeniem.

4
 / 8
Stylówka

Lara miała na sobie fioletowo-biały sweterek bez rękawów, jasne szorty i birkenstocki.

5
 / 8
Nietęga mina

W pewnym momencie para dostrzegła czających się w oddali paparazzi, a na ich twarzach odmalowały się nietęgie miny.

6
 / 8
Zmiany na horyzoncie

Para cieszyła się ostatnimi względnie beztroskimi chwilami przed porodem Lary. Tym razem para nie zabrała ze sobą na spacer małej Neny.

7
 / 8
Dyskusja

Przez cały spacer małżonkowie żywo ze sobą dyskutowali.

8
 / 8
"Wielki dzień"

Celebrytka przywita na świecie drugą pociechę w ciągu kilku najbliższych tygodni.

KOMENTARZE
(391)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
3 lata temu
Czy Ci ludzie nie muszą chodzić do pracy. Ona jest w ciąży to ok ale on
Boruta
3 lata temu
W Sopocie było cudownie w latach 60.Teraz się popsuło tak samo jak Zakopane.
Kicia
3 lata temu
Jestem w 5 miesiący ciąży i nie wytrzymałabym w żadnym sweterku w tym upale :O
Hazelnutek27
3 lata temu
Stanik by sobie mogła założyć. Wieś śpiewa wieś tańczy
Magda
3 lata temu
Przy Larze mąż stał się celebryta przy JJ nikt nie widział, że wogole istnieje
NAJNOWSZE KOMENTARZE (391)
gisc
3 lata temu
oni zawsze beznadziejnie wygladaja
gość
3 lata temu
Sweter ma oberwane rękawy? Tak to jakoś wygląda.
gość
3 lata temu
Słabo wygląda, co tu gadać.
Kuba
3 lata temu
Najbrzydsza polska celebrytka ?
J. J.
3 lata temu
To ile on ma już tych dzieci????
taka
3 lata temu
Lara nie zakładaj stanika!!! Masz mega seksi biust ! I ładne nogi. Absolutnie nie przejmuj się tym co tu wypisują kaszaloty i onaniści - obrońcy moralności innych ;)
Nik
3 lata temu
I nie drogo im w Sopocie?
olo
3 lata temu
jak ona się ubrała? To, że jest się w ciąży to nie znaczy , że można chodzić jak fleja
rem
3 lata temu
to paradowanie z ciazowymi brzuszyskami ---jest OHYDNE ! ta jeszcze dodatkowo nawet sie nie pofatygowala , zeby zalozyc stanik, co za brak samokrytycyzmu ......
kaja
3 lata temu
znana z ciąży
Olaboga
3 lata temu
Lara założ stanik !!!
Zoo
3 lata temu
Ona i facet z kolanem 🤦🏼‍♀️
Nick
3 lata temu
Oni zawsze wyglądają jak ofiary mody
Arnold Boczek
3 lata temu
mąż Lary, a przedtem Joanny J. ( BIEDNA ASIA)wygląda jak szpieg z doliny deszczowcow
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Doda wygina się na plaży i eksponuje szczupłą sylwetkę w ryzykownym bikini podczas wakacji w Wietnamie

Doda nadal nie ma sobie równych w wywoływaniu sensacji. Tym razem punktem zapalnym okazały się śmiałe zdjęcia z plaży uwiecznione podczas wakacji w Wietnamie.
9.

Żądna markowych ciuszków Monika Olejnik przeczesuje butiki i stroi miny. Jej stylówka warta jest KROCIE

Monika Olejnik jest zapaloną kolekcjonerką designerskich ubrań oraz akcesoriów i nie odmawia sobie regularnych wizyt w modnych butikach. Na czwartkowy shopping skompletowała zestaw, który łącznie wyniósł ją kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wygląda "cool"?
8.

Gwiazdy na premierze spektaklu: Patricia Kazadi, Katarzyna Warnke, Marta Żmuda Trzebiatowska i inni

W piątek wieczorem miała miejsce premiera sztuki "Moja wersja prawdy" w Garnizonie Sztuki. Oczywiście na wydarzeniu nie zabrakło znanych, a także lubianych osobistości rodzimego świata show-biznesu.
7.

Caroline Derpienski w mini i różowym staniku wygina się na plaży w Dubaju

Caroline Derpienski wybrała się ostatnio do Dubaju. Oczywiście celebrytka pochwaliła się w social mediach wypadem. Na jej profilu pojawiła się seria zdjęć, które zostały zrobione na jednej z lokalnych plaż.
6.

Omenaa Mensah i odziana w bikini Ewa Chodakowska pozdrawiają z pięciogwiazdkowego hotelu na Malediwach

Ewa Chodakowska i Omenaa Mensah zameldowały się na Malediwach. Gwiazdy nie odwiedziły rajskiej wyspy jedynie w celach wypoczynkowych. Ich wyprawa ma bowiem związek z działalnością charytatywną.
5.

Naturalna Magdalena Narożna maszeruje Z UKOCHANYM na fizjoterapię

W wolnej chwili między intensywnymi treningami do "Tańca z Gwiazdami" Magdalena Narożna udała się do centrum rehabilitacji sportowej. Pozbawionej makijażu wokalistce towarzyszyli nie tylko paparazzi, ale również dawno niewidziany narzeczony.
4.

Internauci MIAŻDŻĄ kolejną kreację ODMIENIONEJ Millie Bobby Brown: "Stylistka jej nienawidzi"

Millie Bobby Brown ostatnio wywołuje sporo zamieszania swoją odmienioną aparycją. 21-latka zmieniła kolor włosów, co nie podoba się sporej grupie internautów. Ponownie skrytykowali jej stylizację na premierze w Hiszpanii.
3.

Tajemnicza śmierć Gene'a Hackmana i jego żony. Co wiemy na ten moment? Rozsypane leki, martwy pies, brak śladów przestępstwa

Media na bieżąco przekazują kolejne szczegóły śledztwa w sprawie tajemniczej śmierci Gene'a Hackmana i jego żony. Choć ujawniono pierwsze istotne ustalenia, wciąż pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi.
2.

Luksusowy wypad Majdanów w góry: wyżerka na bogato, białe stylówki i mroźne całuski z Heniem

Celebryta też człowiek i musi czasem odsapnąć. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się więc w góry, gdzie spędzali czas z Heniem w luksusowych warunkach. Tacy to pożyją?
1.

Patricia Kazadi BEZ MAKIJAŻU spaceruje po Warszawie w dresie i z plecaczkiem Chanel

Patricia Kazadi wybrała się ostatnio na spacer po stołecznych uliczkach. W przechadzce towarzyszyli jej oczywiście paparazzi, którzy sfotografowali aktorkę w luźnej stylizacji i bez makijażu. Zobaczcie fotki.