Trwa ładowanie...
Megi
Megi
|
aktualizacja

Rozrywkowa Katarzyna Warnke imprezuje nocą na "Zbawiksie": dużo śmiechu, przytulasy i szampański nastrój (ZDJĘCIA)

219
Podziel się:
219
Podziel się:

Katarzyna Warnke została "przyłapana" przez paparazzi na popularnym wśród celebrytów "Zbawiksie". Aktorka spędzała miły wieczór w gronie koleżanek. Zobaczcie fotki!

1
 / 8
Rozrywkowa Katarzyna Warnke imprezuje nocą na "Zbawiksie": dużo śmiechu, przytulasy i szampański nastrój (ZDJĘCIA)
Rozrywkowa Katarzyna Warnke imprezuje nocą na "Zbawiksie": dużo śmiechu, przytulasy i szampański nastrój (ZDJĘCIA)
Katarzyna Warnke imprezuje na "Zbawiksie" (Pudelek Exclusive)
0
0

Katarzyna Warnke ma za sobą trudny czas. Jakiś czas temu potwierdziły się medialne doniesienia o kłopotach w związku aktorki i Piotra Stramowskiego, bo wyszło na jaw, że para się rozstała. Aktor zdążył już sobie ułożyć życie u boku niejakiej Natalii, a o miłosnych sprawach Warnek wiadomo niewiele. Celebrytka jakiś czas temu została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną, ale nie wiadomo, co dalej z ich "relacją". Ostatnio Katarzyna postanowiła spędzić wolny wieczór w towarzystwie przyjaciółek i "zabalowała" nieco na "Zbawiksie".

Warnke postawiła na casualową kreację. Gwiazda miała na sobie zielone materiałowe spodnie i czarny top, który zestawiła z zielonymi klapkami na niewielkim obcasie. Całość uzupełniła czarną torebką, a gdy zrobiło się już chłodniej - zarzuciła na siebie jeansową kurtkę. Wieczór należał najwidoczniej do udanych, bo na fotkach paparazzi widać roześmianą Katarzynę w towarzystwie przyjaciółek.

Fajnie się bawi?

2
 / 8
Szybka rozmowa

Katarzyna Warnke została "przyłapana" na warszawskim "Zbawiksie". Aktorka zajęła miejsce w jednej z knajp i złapała za telefon.

3
 / 8
Ciepłe powitanie

Celebrytka nie spędzała jednak wieczoru samotnie, bo po chwili dołączyła do niej koleżanka, z którą to z czułością przywitała.

4
 / 8
Spotkanie z przyjaciółkami

Widać, że panie dobrze czują się w swoim towarzystwie, bo Kasia wyglądała na niezwykle zrelaksowaną i odprężoną.

5
 / 8
Radość wypisana na twarzy

Paparazzi uchwycili również pokaźny wachlarz min, którym obdarzała swoje koleżanki.

6
 / 8
Śmiechom nie było końca

Po skończonym spotkaniu, przy akompaniamencie salw śmiechu, Warnke pożegnała się z przyjaciółkami.

7
 / 8
Koniec imprezki

Aktorka postawiła na casualowy look, który uzupełniła jeansową kurtką.

8
 / 8
Powrót do domu

Po "imprezce" opatulona Warnke wybrała się na spacer.

KOMENTARZE
(219)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Modnisia
2 lata temu
Matko, co ona na z tymi polikami🥹
Abc
2 lata temu
Napompowała się te pliki niczym chomik ! Jak tak można się samej zmasakrować ?!
Yyy
2 lata temu
Kto jej tak zniszczył twarz?
🤢🤢🤢🤢🤢
2 lata temu
Warnke trochę godności, pliss, poszukująca jesteś ?
Ala
2 lata temu
Dla mnie ona jest odrzucająca, nie rozumiem zachwytów.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (219)
Mihou
2 lata temu
Widzę że nie potrafi się bawić
Anik
2 lata temu
Ona mi przypomina Shakire z wyglądu :-)
Pani
2 lata temu
Jest fajna , nie udaje gwiazdy .
Dororo
2 lata temu
Więcej Kasi poproszę (: Fajna dziewczyna
Emi
2 lata temu
Fajna babka, ale znajomość z Gojdziem nie wyszła jej na dobre. Wyglądałaby dużo lepiej bez tych wszystkich "poprawek".
Lkskr
2 lata temu
38letni robotnik ruszył nocą na wieś. Widać, że nie potrafi się bawić….Ludzie , o czym jest ten bełkot ?
SuperWygląda
2 lata temu
Wygląda świetnie i czekam na filmy z nią bo jest doskonałą aktorką! 🙂
Jan
2 lata temu
Mnie to przeraża, że ktoś wkłada tyle zaangażowania, żeby kogoś śledzić i zrobić kilka głupich, nic nie znaczących fotek.
Coxo
2 lata temu
A dzieckiem kto sie zajmuje?
ona
2 lata temu
Ja ją lubię, jest jakas, ma swoje zdanie i potrafi je wyraznic w sposób jasny i zrozumiały. Dla mnie ma coś z prawdziwej artystki
arabas z duza...
2 lata temu
zapraszac do Paris......tam duza zabawa....i krotkie zycia...
Kmi
2 lata temu
Nie wiem czym konkretnie 'napompowala' twarz ale to naprawdę bardzo widać.. Najbardziej jak się mocno uśmiecha.
Ania
2 lata temu
Twarz jej się przesuwa, o jejku
Gość
2 lata temu
I dobrze. Wolna jest, niech korzysta.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Demi Moore zachwyca na rozdaniu nagród Independent Spirit Awards. Chcielibyście skorzystać z usług jej chirurga?

Sobotni wieczór Demi Moore spędziła na gali Independent Spirit Awards. Aktorka, która promuje film "Substancja", postawiła na szykowny zestaw marki Thome Brown. Klasa?
9.

52-letnia Justyna Steczkowska pręży się na basenie w skąpym bikini

Justyna Steczkowska znów szaleje w bikini. Tym razem piosenkarka wrzuciła do sieci nagranie znad basenu, na którym wije się, nucąc piosenkę swoich eurowizyjnych konkurentów z Ukrainy. Dacie wiarę, że w tym roku skończy 53 lata?
8.

Joanna Opozda zrelacjonowała przyjęcie z okazji 3. URODZIN Vincenta. "Ci, którzy nie muszą, kochają najmocniej"

Joanna Opozda wyprawiła synowi przyjęcie urodzinowe, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Nie zabrakło zdjęć tortu, specjalnych dekoracji oraz wymownego komentarza.
7.

Córka Andrzeja Grabowskiego też jest aktorką, a jej mężem jest ZNANY MUZYK

Zuzanna Grabowska jest owocem małżeństwa Andrzeja Grabowskiego z Anną Tomaszewską. Pociecha gwiazdora od kilku lat jest żoną Pawła Domagały. To właśnie ona wyreżyserowała jeden z teledysków piosenkarza. 41-latka spełnia się też jako aktorka.
6.

Klaudia Halejcio i jej narzeczony zostawili lamborghini za 3,5 miliona na zakazie, po czym pomaszerowali na kawę

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski dali się poznać jako miłośnicy bajecznie drogich aut. Ostatnio zakochani zaparkowali swoje lamborghini za 3,5 miliona złotych na zakazie, a paparazzi wszystko udokumentowali.
5.

Maria Jeleniewska bez grama makijażu opuszcza trening do "Tańca z Gwiazdami". Poznalibyście ją na ulicy?

Już wkrótce Marysia Jeleniewska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcia po treningu. Młodziutka influencerka tego dnia była bez grama makijażu.
4.

Pochłonięty scrollowaniem telefonu Andrzej Wrona opuszcza knajpę, po czym wsiada do auta za prawie 300 TYSIĘCY złotych

Andrzej Wrona wyskoczył samotnie do miasta. Mimo tego nie odrywał wzroku od telefonu, co rusz ucinając sobie pogawędki. Po wyjściu z restauracji skierował swoje kroki do samochodu, którego czystość pozostawia wiele do życzenia.
3.

Niebawem kończy 59 lat. Ludzie myślą, że nie ma nawet 30. Oto, jak o siebie dba

Chuando Tan zdobył olbrzymią popularność na Instagramie. Zawdzięcza ją swej dbałości o formę, która sprawia, że internauci oceniają jego wiek na dużo niższy niż w rzeczywistości. Tymczasem były model powoli szykuje się do obchodów 59. urodzin.
2.

Monika Brodka z nietęgą miną załatwia sprawy urzędowe w towarzystwie ukochanego

Kilka tygodni temu Monika Brodka potwierdziła, że jest w związku z operatorem Mikołajem Sygudą. Unikająca blasku fleszy para znalazła się niedawno "pod ostrzałem" paparazzi. Zakochani udali się do urzędu miasta.
1.

Blanka Lipińska pokazała kuchnię i salon. "Tak wiem, mamy chatę jak z Pinteresta". Faktycznie?

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instagramie efektami remontu kuchni i jadalni. Całość została zachowana w stylu vintage. Porównała pomieszczenia do tych, które widzi na "najbardziej estetycznej" apce ze zdjęciami.